XXIII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 9.00 zebranie Wspólnoty Żywego Różańca.
  2. Dzisiaj podczas Mszy Świętej o godz. 12.00 poświęcenie książeczek do Pierwszej Komunii i początek przygotowań dzieci do tej uroczystości, która odbędzie się w naszej parafii 15 i 16 maja 2021 roku. 
  3. Jutro o godz. 18.00 Różaniec, a po nim Msza Święta w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych. 
  4. Biuro Parafialne czynne jest tylko w poniedziałek od 17.00-18.00. 
  5. We wtorek przypada święto Narodzenia NMP. Osoby, które w roku Nawiedzenia chciałyby jeszcze odprawić prywatnie 33 dniowe rekolekcje, by oddać się w macierzyńską niewolę Matki Bożej, proszę, aby zgłosiły się po Mszy do zakrystii.
  6. W czwartek 10 września o godz. 16.00 biskup Damian Bryl udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. Młodzież wraz ze świadkami proszona jest o przybycie do kościoła o godz. 15.30. Spowiedź przed bierzmowaniem będzie w kościele w środę 9 września o godz. 20.00.    
  7. Rodzice młodzieży klas siódmych, proszeni są o zgłaszanie swych dzieci w miesiącu  wrześniu do uczestnictwa w katechezach przygotowujących ich do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  8. Przypominam, że w tym roku z uwagi na epidemię do przyszłego poniedziałku, to jest 14 września, trwa czas Spowiedzi i Komunii wielkanocnej. Natomiast z dyspensy od udziału we Mszy Świętej z powodu panującej epidemii mogą skorzystać osoby w podeszłym wieku, z tzw. grupy podwyższonego ryzyka oraz osoby z oznakami infekcji. Pozostali wierni  mają obowiązek udziału we Mszy w niedziele i święta nakazane w kościele. Proszę biorących udział we Mszy Świętej, aby pamiętali o przestrzeganiu zasad reżimu sanitarnego.
  9. Po Mszy można nabyć Przewodnik Katolicki Mały Przewodnik dla dzieci oraz książkę Wszystko o Matce Bożej, która może pomóc nam w przygotowaniu się do uroczystości Nawiedzenia naszej parafii.