Intencje mszalne

ZAMÓWIĆ I OFIAROWAĆ MSZĘ ŚWIĘTĄ – TO NAJWIĘKSZY DAR DLA TYCH, KTÓRYCH KOCHAMY

Niedziela 08.07.2018 

 

Niedziela 15.07.2018  

godz. 09.00           za Parafian

godz. 09.00           za zmarłych z rodziny Grupków

Chyby

godz. 10.30           za śp. Irenę Witolda i Olejniczaków oraz Jana i Hannę

godz. 12.00           za śp. Barbarę i Aleksandra

godz. 18.30           za śp. Marię Kamińską, Bronisławę, Józefa, Jana Dymkowskich

Poniedziałek 16.07.2018 Wspomnienie NMP Szkaplerznej              

godz. 18.30           za śp. Józefa w 21 rocznicę śmierci i w 18 urodziny Aleksandra z prośbą o błogosławieństwo Boże

Wtorek 17.07.2018                                

godz. 18.30           za śp. Stanisławę Maciejewską – od Eugenii Bukowskiej

Środa 18.07.2018                                               

godz. 18.30          za śp. Jacka Hałasika  – od koleżanek z Oddziału Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia

Czwartek 19.07.2018

godz. 08.00           za śp. Siostrę Natalię Minicką

Piątek 20.07.2018                                                                                       

godz. 18.30           z okazji imienin o Boże błogosławieństwo dla Czesława

Sobota 21.07.2018                                                                    

godz. 18.30          za Parafian

godz. 18.30           za śp. Edmunda Nowaka – od sąsiadów z ul. Szarotkowej ze Skórzewa

Niedziela 22.07.2018  

godz. 09.00           za zmarłych z rodziny Kłosowskich

Chyby

godz. 10.30           za śp. rodziców Konstancję i Seweryna, Zofię i Leona oraz wnuka Andrzeja

godz. 12.00           za śp. Czesława Przybyła – od córki Arlety z rodziną

godz. 18.30           za śp. Marię Kędziorę – od Czesławy Boryczko

Poniedziałek 23.07.2018 Święto Św. Brygidy – Patronki Europy   

godz. 18.30           za Bognę z okazji 13 urodzin i rodziców z okazji ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę

Wtorek 24.07.2018 Wspomnienie św. Kingi                                 

godz. 18.30           za śp. Stanisławę i Józefa Wrzeszczyńskich

Środa 25.07.2018 Święto św. Jakuba                                             

godz. 18.30           z okazji imienin księdza Proboszcza z prośbą o opiekę Boża i potrzebne laski w duszpasterskiej posłudze 

Czwartek 26.07.2018 Wspomnienie św. Joachima i Anny

godz. 08.00           za śp. Hannę Wołoncewicz

Piątek 27.07.2018                                                                                       

godz. 18.30           z podziękowaniem za udaną operację z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia

Sobota 28.07.2018                                                                    

godz. 18.30           intencja dziękczynno – błagalna

Niedziela 29.07.2018  

godz. 09.00           za śp. Stanisławę i Józefa Nowaków

Chyby

godz. 10.30           za śp. Andrzeja Czajkę w 1 rocznicę śmierci

godz. 12.00           za śp. Łucję i Kazimierza Gajdów i zmarłych z rodziny

godz. 18.30           za śp. Stanisława i Janinę Maik

Poniedziałek 30.07.2018

godz. 18.30           za śp. Bronisławę i Jana Bentkowskich i zmarłych z rodziny

Wtorek 31.07.2018 Wspomnienie św. Ignacego z Loyoli                                

godz. 18.30           za śp. Marię Kędziorę – od Grażyny i Edmunda Lisiaków

Środa 01.08.2018 Wspomnienie św. Alfonsa Liguori                                              

godz. 18.30           za śp. Stanisławę, Annę, Wincentego Bekasów i zmarłych z rodziny

Czwartek 02.08.2018  

godz. 08.00           za śp. Marię i Alfonsa

Piątek 03.08.2018                                                                                       

godz. 18.30           z okazji urodzin Marzeny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

godz. 18.30           o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Księdza Proboszcza

Sobota 04.08.2018 Wspomnienie św. Jana Vianney

godz. 18.30           rezerwacja

Niedziela 05.08.2018  

godz. 09.00           za śp. Jacka Hałasika od rodziny Konopków

Chyby

godz. 10.30           wolna

godz. 12.00           w 30 rocznicę ślubu Marioli i Macieja z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo w rodzinie

godz. 18.30           z okazji 56 rocznicy ślubu Ireny i Jana z podziękowaniem z otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

Poniedziałek 06.08.2018 Święto Przemienienia Pańskiego               

godz. 18.30           za zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych

Wtorek 07.08.2018 Wspomnienie bł. Edmunda Bojanowskiego                                 

godz. 18.30           za Wspólnotę Apostolstwa Dobrej Śmierci

Środa 08.08.2018 Wspomnienie św. Dominika                                               

godz. 18.30           za śp. Irenę Potocką – Chabrzyńską – od wnuków Joanny i Marka 

Czwartek 09.08.2018 Święto św. Teresy Benedykty – Patronki Europy

godz. 08.00           za śp. Jacka Hałasika – od rodziny Pietruszków

Piątek 10.08.2018 Święto św. Wawrzyńca                                                             

godz. 18.30           za śp. Zdzisława Lenartowicza od grona przyjaciół syna Leszka

Sobota 11.08.2018 Wspomnienie św. Klary                                                                      

godz. 18.30           za śp. Henryka Skupińskiego w 3 rocznicę śmierci

Niedziela 12.08.2018  

godz. 09.00           za śp. Ignacego Piaseckiego

Chyby

godz. 10.30           za śp. Marię i Czesława Budniaków

godz. 12.00           za śp. Bożenę, Lettę, Kethy, Mieczysławę, Krystynę i zmarłych z rodziny Ilowskich

godz. 18.30           za śp. Lucynę Przybył – od Magdy i Pawła

Poniedziałek 13.08.2018             

godz. 18.30           za śp. Kazimierę i Stefana Wilgów

Wtorek 14.08.2018 Wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbe                         

godz. 18.30           za śp. Hannę Skotarczyk – od męża

Środa 15.08.2018 Uroczystość Wniebowzięcia NMP                                        

godz. 09.00           za śp. Mariannę i Mieczysława

Chyby

godz. 10.30           za śp. syna Norberta w 16 rocznicę śmierci

godz. 12.00           za śp. Mariannę Żabkę

godz. 18.30           wolna         

Czwartek 16.08.2018 Święto św. Teresy Benedykty – Patronki Europy 

godz. 08.00           za śp. Stanisławę Maciejewską – od rodziny Łęckich

Piątek 17.08.2018 Wspomnienie św. Jacka                                                             

godz. 18.30           za śp. Jacka Hałasika – od żony

Sobota 18.08.2018 Wspomnienie bł. Sancji                                                                     

godz. 14.30           Msza ślubna

godz. 16.00           Msza ślubna

godz. 18.30           wolna

Niedziela 19.08.2018  

godz. 09.00           za śp. Irenę Potocką – Chabrzyńską – od córki Małgorzaty z mężem

Chyby

godz. 10.30           wolna

godz. 12.00           w 19 rocznicę ślubu Marty i Piotra z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą nad całą rodziną

godz. 18.30           za śp. Marię Kędziorę – od wnuka Dominika z rodziną

Poniedziałek 20.08.2018 Wspomnienie św. Bernarda

godz. 18.30           wolna

Wtorek 21.08.2018 Wspomnienie św. Piusa X                        

 godz. 18.30           za śp. Mariana Piaseckiego

Środa 22.08.2018 Wspomnienie NMP Królowej                                        

godz. 18.30           za śp. Hannę Skotarczyk – od sąsiadów

Czwartek 23.08.2018

godz. 08.00           wolna

Piątek 24.08.2018 Święto św. Bartłomieja                                                            

godz. 18.30           za śp. Hannę Wołoncewicz

Sobota 25.08.2018                                                                      

godz. 14.30           Msza ślubna

godz. 16.00           Msza ślubna

godz. 18.30           wolna

Niedziela 26.08.2018 Uroczystość NMP Częstochowskiej    

godz. 09.00           w 15 rocznicę  ślubu Barbary i Iwana z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

Chyby

godz. 10.30           wolna

godz. 12.00           za śp. Stefana, Michała, Stanisławę Krawczyków Pelagię i Jana Wróblów

godz. 18.30           za śp. Jana i Bronisławę Bentkowskich i zmarłych z rodziny

Poniedziałek 27.08.2018 Wspomnienie św. Moniki

godz. 18.30            za śp. Eugenię i Edmunda Stoińskich

Wtorek 28.08.2018 Wspomnienie św. Augustyna                   

 godz. 18.30           za śp. Aleksandra Wenclika w 3 rocznicę śmierci

Środa 29.08.2018 Wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela                                        

godz. 18.30           wolna

Czwartek 30.08.2018

 godz. 08.00           wolna

Piątek 31.08.2018                                                             

godz. 18.30           wolna

Sobota 01.09.2018                                                                      

godz. 18.30           wolna