XIV Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj po Mszy o godz. 9.00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.
  2. Z uwagi na trwającą epidemię nie ma Mszy wieczornej w niedzielę. Msze są tylko w kościele w Baranowie sobotę o 18.30 i niedzielę o 9.00; 10.30 i 12.00. Proszę pamiętać, że w kościołach obowiązuje zakrywanie ust i nosa.  
  3. Jutro w katedrze rozpocznie się 86 Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Z uwagi na epidemię będzie ona w tym roku pielgrzymką duchową. Jedyni, którzy będą pielgrzymować w formie sztafety, to księża przewodnicy grup.
  4. W poniedziałek zapraszam na modlitwę różańcową i Mszę Świętą w intencji zmarłych polecanych w rocznych wymieniankach.
  5. W środę o godz. 18.00 nowenna do Świętej Rodziny.
  6. W Biurze Parafialnym lub telefonicznie można zamawiać intencje mszalne na drugie półrocze 2020 roku. 
  7. W sobotę obchodzić będziemy święto św. Benedykta, Patrona Europy. Módlmy się w intencjach naszego kontynentu, aby pozostał wierny wartościom chrześcijańskim, które ukształtowały naszą cywilizację.     
  8. Zakończyły się zapisy dzieci do Pierwszej Komunii Świętej na rok 2021. Zgłoszono 38 dzieci. Przygotowanie do Pierwszej Komunii rozpocznie się od września. Szczegóły będą podane na stronie internetowej.  Ponieważ nie było spotkania organizacyjnego proszę, aby przez wakacje rodzice dzieci, które nie były ochrzczone w naszej parafii lub nie mieszkają na jej terenie postarali się o metrykę chrztu albo zgodę swego proboszcza na Pierwszą Komunię w Baranowie.
  9. Po Mszy można nabyć Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik dla dzieci z książką o św. Rochu, który jest Patronem chroniącym przed epidemią. 

Z A P O W I E D Z I *

PIASNY Patryk Zbigniew, kawaler, rzymskokatolickie, par. św. Antoniego Padewskiego, Przeźmierowo
MAŁECKA Kinga Karolina, panna, rzymskokatolickie, par. św. Józefa, Baranowo

Zapowiedź pierwsza

*Administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe dotyczące zapowiedzi przedślubnych zawarte na stronie parafii  p.w. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Baranowie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą.