XV Niedziela Zwykła

  1. Z uwagi na trwającą epidemię nie ma Mszy wieczornej w niedzielę. Msze w niedziele i uroczystości są tylko w kościele w Baranowie w sobotę o 18.30 oraz niedzielę o 9.00; 10.30 i 12.00. Proszę pamiętać, że w kościołach nadal  obowiązuje zakrywanie ust i nosa.  
  2. Jutro zapraszam czcicieli Matki Bożej na Nabożeństwo Fatimskie o godz. 21.00. Proszę zabrać ze sobą świece. W środę nowenna do Świętej Rodziny, a w piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego.  
  3. W środę zakończy się Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę, która w tym roku miała wymiar duchowy. Pamiętajmy także o przygotowaniu się do nawiedzenia Matki Bożej Jasnogórskiej, na które ciągle oczekujemy.
  4. W czwartek przypada wspomnienie Matki Bożej Szkaplerznej.
  5. W Biurze Parafialnym lub telefonicznie można zamawiać intencje mszalne na drugie półrocze 2020 roku. Biuro Parafialne jest czynne tylko w poniedziałek od 17.00 do 18.00.
  6. Przypominam młodzieży, która ma przystąpić we wrześniu do sakramentu bierzmowania, aby do połowy sierpnia dostarczyli wymagane dokumenty i dane, o których była mowa na czerwcowym spotkaniu.  
  7. Zmarł śp. Andrzej Kuśnierek z Baranowa. Pogrzeb odbył się wczoraj w Przeźmierowie. Wieczny odpoczynek… 

Z A P O W I E D Z I *

PIASNY Patryk Zbigniew, kawaler, rzymskokatolickie, par. św. Antoniego Padewskiego, Przeźmierowo

MAŁECKA Kinga Karolina, panna, rzymskokatolickie, par. św. Józefa, Baranowo

Zapowiedź druga

*Administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe dotyczące zapowiedzi przedślubnych zawarte na stronie parafii  p.w. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Baranowie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą.