VI Niedziela Zwykła

  1. Rozejm w Trewirze, podpisany 16 lutego 1919 roku zakończył zwycięskie Powstanie Wielkopolskie, które sprawiło, że nasz region po latach zaborów stał się częścią II Rzeczypospolitej. Pamiętajmy o naszych przodkach, którzy walczyli za Polskę i sami również troszczmy się o naszą Ojczyznę.
  2. W poniedziałek 25 lutego o godz. 19.15 odbędzie się kolejne spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Jednocześnie pragnę już dzisiaj poinformować, że w roku 2020 z uwagi na obecność Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w naszej parafii Pierwsza Komunia będzie 24 maja.
  3. W piątek 22 lutego przypada święto Katedry św. Piotra Apostoła. Zapraszam na Mszę wieczorną oraz do modlitwy w intencji papieża i Kościoła.
  4. Zwracam się z prośbą o pomoc w posprzątaniu kościoła w piątek po wieczornej Mszy do parafian z ulic: Przemysława i Letniskowej.
  5. Polecam nowy numer Przewodnika Katolickiego oraz Mały Przewodnik dla dzieci.

Z A P O W I E D Z I*  

JAROSŁAW SZTUKOWSKI, wolny, rzymskokatolik, par. św. Michała Czempiń

AURELIA SZYMONIAK, wolna, rzymskokatolik, par. św. Józefa – Baranowo

 

KRZYSZTOF  CIESIELSKI, wolny, rzymskokatolik, par. św. Mikołaja – Łubowo

JOANNA BRYL, wolna, rzymskokatolik., par. św. Józefa – Baranowo

Zapowiedź druga

*Administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe dotyczące zapowiedzi przedślubnych zawarte na stronie parafii  p.w. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Baranowie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą.