V Niedziela Zwykła

  1. W sobotę dobiegły końca odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii. Tym wszystkim, którzy przyjęli kolędę i kapłana serdecznie dziękuję za zaproszenie do swych domów, wspólną modlitwę i spotkanie. Bóg zapłać za złożone ofiary. Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy Wam w Nowym Roku i wspiera każdego dnia w wypełnianiu woli Bożej.
  2. W poniedziałek przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes oraz 27. Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o chorych, a także zatroszczmy się, aby nie byli pozbawieni opieki duszpasterskiej.
  3. W poniedziałek zapraszam o godz. 18.00 na Różaniec i Mszę Świętą w intencji zmarłych polecanych w rocznych wymieniankach.
  4. Od tego tygodnia Msze w dni powszednie, poza czwartkiem, będą wieczorem. Biuro Parafialne będzie czynne według ustalonego grafiku.
  5. Spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania dla klas VIII w poniedziałek, a dla klas VII we wtorek o 19.15 w salce parafialnej.
  6. Zwracam się z prośbą o pomoc w posprzątaniu kościoła w piątek po wieczornej Mszy do parafian z ulic Słonecznej i Lipowej.
  7. Polecam nowy numer Przewodnika Katolickiego oraz Mały Przewodnik dla dzieci.
  8. Zmarła nasza Parafianka śp. Ewa Pisana z Chyb. Pogrzeb odbył się w sobotę w Poznaniu. Wieczny odpoczynek…

Z A P O W I E D Z I*  

JAROSŁAW SZTUKOWSKI, wolny, rzymskokatolik, par. św. Michała Czempiń

AURELIA SZYMONIAK, wolna, rzymskokatolik, par. św. Józefa – Baranowo

 

KRZYSZTOF  CIESIELSKI, wolny, rzymskokatolik, par. św. Mikołaja – Łubowo

JOANNA BRYL, wolna, rzymskokatolik., par. św. Józefa – Baranowo

Zapowiedź pierwsza

*Administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe dotyczące zapowiedzi przedślubnych zawarte na stronie parafii  p.w. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Baranowie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą.