VII Niedziela Zwykła

  1. W poniedziałek o godz. 19.15 w salce parafialnej odbędzie się spotkanie rodziców dzieci, przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.
  2. W środę zapraszam o godz. 18.00 na Nowennę do Świętej Rodziny.
  3.  Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych, którzy chcą ochrzcić dzieci w miesiącu marcu odbędzie się w środę o 19.15 w salce przy Biurze Parafialnym.
  4. W piątek 1 marca odwiedziny chorych z Komunią Świętą wyjątkowo jeszcze tak, jak podczas kolędy od godz. 10.00. Po południu od 17.00 zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu oraz do spowiedzi pierwszopiątkowej i Komunii Świętej wynagradzającej. Pojednajmy się z Panem Bogiem, aby owocnie przeżyć rozpoczynający się 6 marca okres Wielkiego Postu.
  5. Zwracam się z prośbą o pomoc w posprzątaniu kościoła w piątek po wieczornej Mszy do parafian z ulic: Spokojnej i Pogodnej.
  6. Polecam nowy numer Przewodnika Katolickiego z dodatkiem „Pięć minut z Bogiem” oraz Mały Przewodnik dla dzieci. Dostępna jest także książeczka 40 dni z Bogiem jako pomoc na Wielki Post w cenie 3 zł.
  7. Zmarli nasi parafianie śp. Zenon Jakubowski z Chyb, pogrzeb odbył się w środę w Przeźmierowie, Maria Korzec z Baranowa pogrzeb odbył się we czwartek na Junikowie oraz w wieku 90 lat śp. Jerzy Ilowski z Baranowa, pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 11.00 na Nowinie w Poznaniu. Wieczny odpoczynek …

O G Ł O S Z E N I E     S P O Ł E C Z N E

Sołtys i Rada Sołecka w Baranowie z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn serdecznie zapraszają na spotkanie Panie i Panów, w sobotę 2 marca o godz. 17.00 do świetlicy przy ul. Spokojnej w Baranowie.