XXIV Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj gościmy w naszej parafii Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej, którzy  głoszą słowo Boże i po Mszach rozprowadzać będą kalendarze misyjne na przyszły rok. Ofiary złożone zasilą działalność misyjną prowadzoną przez to Zgromadzenie.
  2. W poniedziałek zapraszam na nabożeństwo fatimskie o godz. 21.00. 
  3. We wtorek przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Tego dnia kończy się czas spowiedzi i Komunii wielkanocnej.  
  4. W środę obchodzić będziemy wspomnienie Matki Bożej Bolesnej. Czcicieli Matki Bożej serdecznie zapraszam o godz. 18.00 na nowennę, a po niej na Mszę Świętą.
  5. W sobotę przypada święto św. Stanisława Kostki patrona Polski i Pasterza naszej archidiecezji. Ksiądz Arcybiskup odprawi w tym dniu Mszę Świętą w poznańskiej katedrze o godz. 10.00. Pamiętajmy o Solenizancie w naszych modlitwach.     
  6. Biuro Parafialne w tym tygodniu będzie nieczynne.
  7. W poniedziałek 20 września zapraszam na różaniec i Mszę Świętą tych Parafian, którzy pragną czynnie włączyć się w przygotowanie do uroczystości Nawiedzenia kopii obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej w naszej parafii. Można zabrać folder z programem Misji Świętej i Nawiedzenia, które są w sklepiku i na skarbonie przy wejściu głównym. Można także zaopatrzyć się w emblematy flagi i inne rzeczy potrzebne do wystroju naszych domów. Nawiedzenie w naszej parafii poprzedzą Misje, które poprowadzą Ojcowie Oblaci.      
  8. Za tydzień zbierać będziemy ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski. 
  9. Po Mszy można nabyć nowy numer Przewodnika Katolickiego oraz Mały Przewodnik dla dzieci poświęcony bł. kard. Stefanowi Wyszyńskiemu.