XXIII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 9.00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.
  2. W poniedziałek zapraszam na modlitwę różańcową i Mszę Świętą w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych.
  3. Młodzież z klas drugich, która przygotowywała się do sakramentu bierzmowania zapraszam na Mszę Świętą i spotkanie we wtorek o 18.30.  Obecność obowiązkowa.
  4. W środę po wieczornej Mszy Świętej zapraszam na ostatnie spotkanie do salki parafialnej Parafialną Radę Duszpasterską i Ekonomiczną oraz osoby, które włączyły się w organizację festynu parafialnego. 
  5. W Biurze Parafialnym można od tego tygodnia zamawiać Msze Święta na przyszły rok. Z uwagi na to, że jestem sam, a wielu Parafian prosi o Msze w sobotę lub niedzielę, od nowego roku w sobotę będą Msze Święte zbiorowe.
  6. Rodziny lub osoby, które w ostatnich dwóch latach wprowadziły się do Baranowa lub Chyb, a chcą należeć do naszej parafii, proszę o zgłoszenie się do Biura Parafialnego.  
  7. Z racji 25 rocznicy powstania parafii w Baranowie oraz konsekracji naszego kościoła w niedzielę 11 września odbędzie się festyn parafialny. Dziękujemy za ofiarowane fanty i książki. Prosimy Parafian o upieczenie placków, które proszę przynieść do salki parafialnej w sobotę lub niedzielę. W Chybach, można je przynieść w niedzielę pół godziny przed Mszą Świętą. Podczas festynu przewidzianych jest wiele atrakcji i zabaw dla dzieci, a także dla dorosłych oraz występy artystyczne na scenie.      
  8. Natomiast 24 i 25 września gościć będziemy w naszej parafii Metropolitę Lwowskiego Mieczysława Mokrzyckiego, który uroczyście wprowadzi do naszej świątyni relikwie św. Jana Pawła II, a także udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania.
  9. Po Mszy można nabyć nowy numer Przewodnika Katolickiego oraz Mały Przewodnik dla dzieci.         
  10. Zmarł nasz parafianin śp. Kazimierz Strabel z Baranowa. Msza pogrzebowa w czwartek o godz. 10.30 w Baranowie, a po niej pogrzeb na Junikowie. Wieczny odpoczynek…      

O G Ł O S Z E N I E     S P O Ł E C Z N E

Pani Sołtys Ewa Jurasz zaprasza mieszkańców Chyb na festyn rodzinny w piątek 9 września o godz. 17.30 przy molo w Chybach.