XXIV Niedziela Zwykła

  1. Zapraszamy dziś wszystkich Parafian dzieci i dorosłych na festyn parafialny z okazji 25. rocznicy powstania parafii. Początek festynu o godz. 13.00. Przewidzianych jest wiele zabaw i atrakcji dla dzieci oraz bogaty program artystyczny. Można będzie skosztować coś słodkiego i konkretnego. Głównymi nagrodami fantówki są: pralka Amica i rower turystyczny.
  2. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczynamy Tydzień Wychowania oraz kwartalne dni modlitw za dzieci młodzież i wychowawców. 
  3. Okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszą z wyjątkiem środy.
  4. Dzieci z klas trzecich i czwartych zapraszam na pierwsze po wakacjach spotkanie Eucharystycznego Ruchu Młodych we wtorek 13 września o godz. 17.00 w salce parafialnej.    
  5. Natomiast młodzież z klas siódmych, która zgłosiła się w czerwcu, aby rozpocząć dwuletnie przygotowanie do sakramentu bierzmowania zapraszam we wtorek na Mszę Świętą i spotkanie o godz. 18.30.
  6. Także we wtorek zapraszam czcicieli Matki Bożej na nabożeństwo fatimskie o godz. 21.00. Proszę zabrać ze sobą świece.
  7. W Biurze Parafialnym można zamawiać Msze Święta na przyszły rok. Od nowego roku w sobotę będą odprawiane Msze zbiorowe.
  8. Rodziny lub osoby, które w ostatnich dwóch latach wprowadziły się do Baranowa lub Chyb, a chcą należeć do naszej parafii, proszę o zgłoszenie się do Biura Parafialnego.  
  9. 24 i 25 września gościć będziemy w naszej parafii Metropolitę Lwowskiego Mieczysława Mokrzyckiego, który wprowadzi do naszej świątyni relikwie św. Jana Pawła II, a także w niedzielę udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania.
  10. Po Mszy można nabyć nowy numer Przewodnika Katolickiego oraz Mały Przewodnik dla dzieci.