XX Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj przeżywamy dzień solidarności z mieszkańcami Bejrutu, którzy ucierpieli na wskutek potężnego wybuchu. Pośród ofiar tej tragedii jest wielu zabitych i rannych, a ponad 300 tysięcy osób pozostało bez dachu nad głową. Straty szacowane są na kilkanaście miliardów dolarów. Dlatego po Mszach zbieramy ofiary na pomoc i wsparcie dla poszkodowanych.
  2. Dziękuję wszystkim Parafianom, którzy z okazji uroczystości Wniebowzięcia NMP i 100 rocznicy zwycięskiej bitwy warszawskiej, cudu nad Wisłą, wywiesili flagi narodowe i maryjne.
  3. Biuro Parafialne czynne jest tylko w poniedziałek od 17.00 do 18.00.
  4. Do dnia dzisiejszego młodzież, która ma przystąpić we wrześniu do sakramentu bierzmowania miała czas, aby dostarczyć wymagane dokumenty. Od poniedziałku 24 sierpnia zostaną wznowione przygotowania, które zostały przerwane przez epidemię. Młodzież tego dnia gromadzi się o godz. 18.30 w kościele na Mszy Świętej, a po Mszy będzie spotkanie.

Z A P O W I E D Z I *

WILCZYŃSKI Janusz, cywilnie związany, rzymskokatolickie, par. św. Józefa, Baranowo

WILCZYŃSKA-BANACH Anna, cywilnie związana, rzymskokatolickie, par. św. Józefa, Baranowo 

Zapowiedź pierwsza

*Administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe dotyczące zapowiedzi przedślubnych zawarte na stronie parafii  p.w. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Baranowie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą.