VI Niedziela Zwykła

  1. Zapraszam na nabożeństwa w tygodniu o godz. 18.00. W poniedziałek na modlitwę różańcową, w środę na nowennę do Świętej Rodziny, a w piątek na Adorację Najświętszego Sakramentu i Koronkę do Bożego Miłosierdzia. 
  2. We wtorek przypada święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy. Módlmy się o łaskę chrześcijańskiej wiary dla mieszkańców naszego kontynentu oraz o zakończenie wojny w Ukrainie i pomoc dla ofiar  poszkodowanych przez trzęsienie ziemi w Turcji i Syrii.
  3. W niedzielę za tydzień zbierać będziemy do puszek ofiary na pomoc dla mieszkańców Turcji i Syrii poszkodowanych w strasznym trzęsieniu ziemi.
  4. Biuro Parafialne w tym tygodniu będzie nieczynne.
  5. Okazja do spowiedzi świętej pół godziny przed Mszą poza środą. 
  6. Po Mszy można nabyć nowy Przewodnik Katolicki oraz Mały Przewodnik dla dzieci. Jest także dostępna książeczka na Wielki Post 40 dni z Bogiem. Dzieci proszę, aby odebrały obrazek z Owieczką Magdą. 
  7. Zmarli nasi parafianie z Baranowa śp. Jadwiga Graczyk pogrzeb odbył się w piątek w Przeźmierowie oraz śp. Cyryl Czyżewski pogrzeb odbędzie się we wtorek w Przeźmierowie. Wieczny odpoczynek…