V Niedziela Zwykła

  1. Zakończyły się odwiedziny duszpasterskie w naszej parafii. Dziękuję tym wszystkim Parafianom, którzy przyjęli kapłana i błogosławieństwo kolędowe po dwóch latach przerwy, spowodowanych pandemią. Dziękuję także za złożone ofiary, które będą przeznaczone na opłacenie rachunków za ogrzewanie i funkcjonowanie naszej parafii.   
  2. Po Mszy o godz. 9.00 zebranie Wspólnoty Żywego Różańca.
  3. Od poniedziałku Msze Święte w naszej parafii, poza czwartkiem, będą znów o godz. 18.30. 
  4. Biuro Parafialne będzie w tym tygodniu czynne w poniedziałek od 17 do 18 i w czwartek od 9.30 do 10.00.  
  5. Okazja do spowiedzi świętej pół godziny przed Mszą poza środą. 
  6. Zapraszam na nabożeństwa w tygodniu o godz. 18.00. W poniedziałek na modlitwę różańcową, w środę na nowennę do Świętej Rodziny, a w piątek na Adorację Najświętszego Sakramentu i Koronkę do Bożego Miłosierdzia. 
  7. W poniedziałek o 18.00 różaniec, a po nim Msza Święta za zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych.
  8. W sobotę przypada Światowy Dzień Chorego i wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Z tego powodu w naszej parafii będzie dodatkowa Msza Święta z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych o godz. 9.00. Proszę o pomoc w dotarciu osobom starszym i niepełnosprawnym do kościoła. Ponieważ po wizycie kolędowej zaobserwowałem, że w naszej parafii mamy wiele osób, które nie mogą już samodzielnie przybyć do świątyni, by uczestniczyć w niedzielnej Eucharystii.     
  9. Po Mszy można nabyć nowy Przewodnik Katolicki oraz Mały Przewodnik dla dzieci. Dzieci proszę, aby odebrały obrazek z Owieczką Magdą.