XXVIII Niedziela Zwykła – Dzień Papieski

 1. Przeżywamy dzisiaj po raz 21. Dzień Papieski, który ma nam przybliżyć postać i nauczanie naszego Świętego Papieża. Po Mszach Świętych zbierać będziemy do puszek ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia, które wspiera stypendiami utalentowaną młodzież pochodzącą z ubogich rodzin.
 2. Zapraszam, na nabożeństwa różańcowe o godz. 18.00, a w czwartek i niedzielę o 8.30. Niech nasz udział w różańcu będzie naszym wyrazem wdzięczności Matce Bożej za dar Nawiedzenia naszej parafii.
 3. W poniedziałek o godz. 19.15 zapraszam młodzież klas VII, których rodzice we wrześniu zgłosili w Biurze Parafialnym, bądź mailowo do bierzmowania. Spotkanie odbędzie się na salce parafialnej.   
 4. We wtorek przypada święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej, która jest matką kościołów w naszej Archidiecezji.  
 5. W środę zapraszam na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie o godz. 21.00. Proszę zabrać ze sobą świece.
 6. W czwartek przypada Dzień Edukacji Narodowej. Z okazji tego święta będziemy modlić się podczas nabożeństwa różańcowego za wszystkich nauczycieli.
 7. W sobotę przypada 43. rocznica wyboru na Stolicę Piotrową kard. Karola Wojtyły. Dziękujmy Panu Bogu za pontyfikat św. Jana Pawła Wielkiego.     
 8. Biuro Parafialne czynne jest w poniedziałek, a w czwartek po nabożeństwie różańcowym. Można kontaktować się także telefonicznie lub przez internet.
 9. Można nabyć nowy Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik dla dzieci.
 10. W zakrystii można zamówić płytę dvd z uroczystości Nawiedzenia Matki Bożej w Baranowie.   
 11. Zmarł śp. Piotr Maciejewski z Baranowa. Pogrzeb odbył się w sobotę w Przeźmierowie Wieczny odpoczynek…