V Niedziela Wielkiego Postu

 1. Dziękuję wszystkim Parafianom, którzy wzięli udział w rekolekcjach parafialnych, które dzisiaj dobiegają końca. Szczególne podziękowanie dla ks. prałata Czesława Grzelaka, który w tych dniach przygotowywał nas do jutrzejszej uroczystości odpustowej i zbliżających się świąt wielkanocnych.
 2. W poniedziałek obchodzić będziemy w naszej parafii uroczystość odpustową. Msza święta o godz. 18.30. Będzie jej przewodniczyć ks. prałat Jerzy Foltyn. Zapraszam wszystkich parafian do oddania czci Panu Bogu za wstawiennictwem naszego patrona św. Józefa. Z uwagi na odpust Biuro parafialne w poniedziałek będzie nieczynne.
 3. We wtorek zapraszam na spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII. Spotkanie w salce o 19.15. Obecność obowiązkowa.
 4. Od środy do piątku odbywać się będą rekolekcje dla uczniów Szkoły im. Polskich Noblistów.
 5. W środę o 18.30 w salce parafialnej zapraszamy młodzież na spotkanie.
 6. W czwartek z uwagi na rekolekcje szkolne Msza święta będzie o godz. 8.00.
 7. Również w czwartek w naszej parafii spowiedź wielkanocna z udziałem zaproszonych księży od 16.00 – 19.30 z przerwą od 17.30 – 18.00.
 8. Wszystkich Parafian zapraszam na nabożeństwa pasyjne: w piątek na Drogę Krzyżową o godz. 18.00, a w niedzielę o 17.30 na Gorzkie Żale.
 9. Dziękuję za składaną daninę diecezjalną.
 10. Droga Krzyżowa ulicami Baranowa odbędzie się w Wielki Poniedziałek po Mszy Chętnych do czytania rozważań proszę o zgłoszenie się w zakrystii.
 11. Po Mszy można nabyć tradycyjne paschaliki. Można składać dla potrzebujących produkty spożywcze o wydłużonym okresie przydatności do pojemników wystawionych w kościele oraz tradycyjnych punktach Baranowa.
 12. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Wielki Tydzień. Na pamiątkę triumfalnego wjazdu Jezusa do Jerozolimy przychodzimy na Msze świętą z gałązkami palm.
 13. Zwracam się z prośbą o pomoc w posprzątaniu kościoła w piątek po wieczornej Mszy do parafian z ulic: Przemysława i Letniskowej.
 14. Rodzice dzieci pierwszokomunijnych proszeni są o odbiór alb w sobotę 7 kwietnia. O 9.00 przychodzą chłopcy, a o 10.00 dziewczynki.
 15. Po Mszy można nabyć u ministrantów Przewodnik Katolicki.