III Niedziela Zwykła – Słowa Bożego

  1. Trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan przeżywamy go pod hasłem Czyńcie dobro; szukajcie sprawiedliwości.
  2. Dzisiaj z woli papieża Franciszka obchodzimy w Kościele Niedzielę Słowa Bożego. Niech lektura Pisma Świętego i mądrość Boża w nim zawarta będzie na ścieżkach naszego ziemskiego pielgrzymowania drogowskazem ku wieczności.  
  3. W sobotę i niedzielę obchodzimy Dzień Babci i Dziadka. Pamiętajmy o naszych przodkach, zarówno tych, którzy żyją, jak i tych, którzy odeszli do wieczności.  
  4. Biuro Parafialne podczas kolędy jest czynne w czwartek od 9.30-10.00. 
  5. 12 maja w naszej parafii odbędzie się wizytacja kanoniczna, którą przeprowadzi biskup Jan Glapiak. Podczas wieczornej Mszy Świętej udzieli on sakramentu bierzmowania młodzieży z klas ósmych i pierwszych ponadpodstawowych, którzy przygotowywali się do bierzmowania podczas katechez parafialnych. Bliższe informacje przekażemy młodzieży i rodzicom po feriach zimowych.    
  6. Osoby, które wprowadziły się w ostatnich dwóch latach do Baranowa lub Chyb i chcą przynależeć do naszej parafii oraz przyjąć kolędę, proszę, aby zgłosiły się do biura parafialnego. 
  7. Dzisiaj po Mszach zbieramy ofiary do puszek na Katolickie Radio Emaus.
  8. W piątek zakończyliśmy kolędę w Baranowie. Od soboty rozpoczęła się ona w Chybach i potrwa do 4 lutego. W tym tygodniu odwiedzimy Parafian mieszkających przy ulicach:  

Poniedziałek          15.30            ul. Kwiatowa 32-1, Piaskowa

Wtorek                    15.30            ul. Ogrodowa 2-56

Środa                        15.30             ul. Wczasowa, Wiśniowa, Końcowa, Bagienna

Czwartek                 15.30            ul. Lipowa, Magnoliowa, Parkowa, Zielona, Pastelowa, Pagórkowa 40-5

Piątek                       15.30            ul. Szamotulska 2-40, Szkolna 1a, Bukowa

Sobota                      13.30            ul. Szamotulska 59-1, Pomarańczowa, Sekwojowa, Figowa, Miedziana