Nowenna do Świętego Józefa

19 marca Kościół Święty obchodzi uroczystość świętego Józefa, opiekuna Chrystusa i Jego Matki. Aby godnie przygotować się do tego wyjątkowego święta, wystartowała akcja modlitewna, do której można dołączyć klikając TUTAJ. Zapisując się do akcji codziennie wyślemy na Twojego mejla tekst modlitwy na kolejny dzień nowenny.

Nowenna do świętego Józefa to dziewięć dni modlitwy, na które składają się krótkie rozważania każdego dnia, modlitwa do świętego Józefa, oraz litania. Dzięki zapisaniu się na specjalny formularz, każdy otrzyma codziennie wiadomość e-mail z wszystkimi modlitwami, które powinien odmówić danego dnia.

To rozwiązanie idealne również dla zabieganych i ciężko pracujących. Ze względu na swoją długość, uczestniczyć w nowennie mogą też i te osoby, które również w Wielkim Poście nie mają zbyt wiele czasu.

Kliknij tutaj i dołącz do Nowenny do Świętego Józefa!

Nowennę do opiekuna Syna Bożego katolicy odmawiają w wielu intencjach. Kobiety proszą o pomoc w odnalezieniu wartościowego męża, ojcowie o zdrowie dla swych żon i dzieci, całe rodziny błagają Patrona Chrystusa o pomoc w znalezieniu dobrej pracy, która pozwoli na utrzymanie całego domostwa. Do świętego Józefa uciekają się również dzieci, prosząc o pojednanie w konfliktach rodzicielskich.

We wszystkich problemach prośmy o pomoc świętego Józefa. Wspólnie odmawiajmy nowennę przed jego świętem i prośmy o potrzebne łaski!

Włącz się w tę wyjątkową modlitwę do Świętego Józefa

Polecamy także wersję audio nowenny – znajdziesz ją codziennie na kanale PCh24.TV

na You Tube – kliknij TUTAJ, zobacz nasz kanał

PODCAST znajdziesz też codziennie na PCh24.pl

Święty Józefie, módl się za nami!