XXXIII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj obchodzimy siódmy Światowy Dzień Ubogich. Pan Jezus powiedział, że ubogich zawsze będziecie mieli. Papież Franciszek, który ten dzień w Kościele ustanowił tegoroczne orędzie zatytułował Nie odwracaj twarzy od żadnego biedaka. Z treścią tego papieskiego orędzia można się zapoznać na stronie internetowej naszej parafii. 
  2. Zapraszam w tygodniu na nabożeństwa o godz. 18.00. W poniedziałek na modlitwę różańcową, w środę na nowennę do Świętej Rodziny i w piątek na adorację Najświętszego Sakramentu oraz Koronkę do Miłosierdzia Bożego.  
  3. Uczniów klas ósmych zapraszam w środę na katechezę przygotowującą do bierzmowania. Początek o 18.30 w salce parafialnej.    
  4. W Biurze Parafialnym można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok   kalendarzowy oraz wymienianki roczne.
  5. Biuro Parafialne czynne jest w poniedziałek od 17 do 18 i w czwartek w czasie zimowym od 9.30 do 10.00.
  6. Za tydzień w ostatnią niedzielę roku kościelnego obchodzić będziemy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówimy akt oddania Jezusowi Chrystusowi, Królowi.   
  7. Dzisiaj po Mszy zbierać będziemy ofiary na wsparcie Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  8. Po Mszy można nabyć Przewodnik Katolicki

O G Ł O S Z E N I A     S P O Ł E C Z N E

Sołtys i Rada Sołecka serdecznie zapraszają mieszkańców Baranowa na Wieczór Andrzejkowy w sobotę 25 listopada o godz. 16.00 do Sali Wiejskiej.

Również w sobotę 25 listopada odbędzie się w Tarnowie Podgórnym 99 Akcja Honorowego Krwiodawstwa w budynku Szkoły Podstawowej przy ul. Szkolnej 5 w godzinach od 8.00 do 16.00.