XXXIII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj obchodzimy dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym oraz Światowy Dzień Ubogich. Polecajmy te intencje w naszych modlitwach.
  2. Biuro Parafialne czynne jest w poniedziałek od 17 do 18 i w czwartek od 9.30 do 10. W Biurze można zamawiać Msze Święte w przyszłym roku.
  3. Okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszą poza środą.
  4. Zapraszam na nabożeństwa o godz. 18.00. W poniedziałek różaniec, w środę na nowennę do Świętej Rodziny i w piątek na adorację Najświętszego Sakramentu.
  5. Młodzież klas ósmych i pierwszych ponadpodstawowych zapraszam na kolejną katechezę przygotowującą do sakramentu bierzmowania w środę 16 listopada o godz. 18.30 do salki parafialnej.      
  6. Za tydzień obchodzić będziemy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostania niedziela w roku liturgicznym. Po Mszy o godz. 9.00 akt oddania Jezusowi Chrystusowi Królowi przed Najświętszym Sakramentem.  
  7. Dzisiaj po Mszach zbieramy ofiary na potrzeby Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu.
  8. Do nabycia jest nowy numer Przewodnika Katolickiego.  

O G Ł O S Z E N I E    S P O Ł E C Z N E

W sobotę 19 listopada odbędzie się 94. Akcja Honorowego Krwiodawstwa. Krew będzie można oddać w Szkole Podstawowej w Tarnowie Podgórnym w godz. od 9 do 16. Osoby od 18 do 40 roku życia mogą także wpisać się do bazy dawców szpiku.