XXXII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj modlimy się w intencji powołań i za Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu oraz wspieramy je materialnie. Gościmy w naszej parafii kleryka Szymona Jakóba, który będzie po Mszy zbierał ofiary na ten cel do puszek.
  2. Dzisiaj przeżywamy także Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Pamiętajmy w modlitwie o tych chrześcijanach, którzy cierpią z powodu swojej przynależności do Chrystusa i Jego Kościoła.
  3. Zapraszam na wymienianki, w których polecamy w modlitwie różańcowej naszych bliskich zmarłych. Wymienianki od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, za wyjątkiem czwartku, w tym dniu będą po porannej Mszy. W poniedziałek różaniec i Msza św. w intencji zmarłych z Baranowa polecanych w wymieniankach rocznych.
  4. Młodzież klas III gimnazjalnych, ma kolejne spotkanie przygotowujące do bierzmowania w środę o 18.30 w salce parafialnej. Klasy II gimnazjum będą miały spotkanie w poniedziałek – 20 listopada, a klasy VII – 21 listopada. Obydwa te spotkania odbędą się w salce o godz. 19.15.
  5. W piątek o 19.15 odbędzie się pierwsze spotkanie grupy liturgicznej.
  6. W sobotę 18 listopada spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej wraz z ich rodzicami o godz. 11.00 w kościele.
  7. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu zwracam się z prośbą do parafian z ulic: Wypoczynkowej i Nad Miedzą.
  8. Polecam nowy numer Przewodnika Katolickiego.
  9. Zmarła nasza parafianka: śp. Anna Schmidt z Baranowa. Pogrzeb odbył się wczoraj w Przeźmierowie. Wieczny odpoczynek …