XXXII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj modlimy się w intencji powołań kapłańskich oraz kleryków przygotowujących się do kapłaństwa. Po Mszach zbierać będziemy ofiary pieniężne na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu.
  2. Dziś po Mszy o godz. 9.00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.
  3. Biuro Parafialne czynne w tym tygodniu będzie tylko w poniedziałek.
  4. Jutro kończy się oktawa uroczystości Wszystkich Świętych i modlitwy za zmarłych polecanych w  wymianiankach. Stolica Apostolska z uwagi na epidemię umożliwiła zyskiwanie odpustów za zmarłych przez cały miesiąc listopad. Skorzystajmy z tego daru Kościoła, aby pomóc naszym bliskim zmarłym przebywającym jeszcze w czyśćcu. 
  5. We wtorek przypada święto rocznicy poświęcenia Bazyliki na Lateranie, która jest katedrą biskupa Rzymu i Matką wszystkich chrześcijańskich kościołów na świecie.
  6. W czwartek przypada 103 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszam do wspólnej modlitwy za Ojczyznę podczas Mszy Świętej o godz. 9.00. Proszę o wywieszenie flag narodowych.
  7. Dzisiaj w kinie Rialto zostanie wyświetlony film „Wyszyński. Zemsta czy przebaczenie”. Projekcja tego filmu będzie wyłącznie dla naszej parafii. Są jeszcze wolne miejsca. Początek filmu o godz. 15.00. Wstęp wolny.
  8. Z okazji 30. rocznicy powstania Radia Maryja organizowana jest pielgrzymka do Torunia 4 grudnia. Zapisy w zakrystii.  
  9. Po Mszy można nabyć Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik dla dzieci oraz kalendarz św. Wojciecha na przyszły rok z informatorem o parafiach Archidiecezji.
  10. Zmarł nasz parafianin śp. Marian Drobnik z Baranowa. Pogrzeb odbył się wczoraj w Przeźmierowie. Wieczny odpoczynek…