XXXII Niedziela Zwykła

  1. Dziś gościmy kleryka Wojciecha, który po Mszy Świętej będzie zbierał ofiary pieniężne na pomoc dla Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu. 
  2. Dzisiaj także przeżywamy dzień solidarności z Kościołem prześladowanym. Módlmy się za chrześcijan, którzy cierpią za wiarę szczególnie w Sudanie Południowym.      
  3. Jutro przypada Święto Niepodległości. Będziemy obchodzić 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszam do modlitwy różańcowej z naszą Ojczyznę o godz. 18.00 i proszę o wywieszenie flag narodowych.   
  4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać 3 dzień Nowenny przygotowującej nas do Nawiedzenia Matki Bożej. Zapraszam na modlitwę różańcową w niedzielę o godz. 8.30 w intencji dobrego i owocnego przygotowania do tej wyjątkowej uroczystości.  
  5. W Biurze Parafialnym można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok.
  6. We wtorek o 19.15 zapraszam na spotkanie w salce parafialnej młodzież klas VIII, przygotowujących się do bierzmowania.
  7. Proszę o pomoc w posprzątaniu kościoła w piątek po Mszy wieczornej Parafian z ulicy: Spokojnej i Pogodnej.
  8. Po Mszy można nabyć nowy Przewodnik Katolicki oraz Mały Przewodnik dla dzieci oraz kalendarzyk katolicki z informatorem o naszej Archidiecezji w cenie 6 zł.
  9. Zmarli nasi parafianie z Baranowa: Wojciech Jopp pogrzeb odbył się w ubiegły piątek w Naramowicach, Mariusz Cieślewicz pogrzeb też był w piątek w Przeźmierowie oraz Jerzy Zygarłowski pogrzeb odbędzie się w poniedziałek. Msza Święta o godz. 14.00, w Baranowie, a po niej pogrzeb w Przeźmierowie, a także Mariola Tołoczko Msza Święta we wtorek o 12.30, a po niej pogrzeb na Junikowie. Wieczny odpoczynek…        

ks. Krzysztof Frąszczak