XXXI Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj po Mszy o godz. 9.00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.
 2. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii kleryka Szymona Jakóba i wspierać modlitewnie i finansowo Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu. Dlatego w przyszłą niedzielę po Mszach zbierane będą na ten cel ofiary do puszek.
 3. Zapraszam na wymienianki, w których polecamy w modlitwie różańcowej naszych bliskich zmarłych. Wymienianki od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, za wyjątkiem czwartku. W tym dniu będą po Mszy porannej, która w okresie zimowym będzie celebrowana o godz. 9.00.
 4. Wymienianki można składać: jednorazowe do skarbony pod chórem z dobrowolną ofiarą, a całoroczne w biurze parafialnym.
 5. Jeszcze do 8 listopada można zyskać odpust zupełny za zmarłych pod zwykłymi warunkami oraz nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych.
 6. Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza osoby pragnące pogłębić swoją więź z Panem Bogiem na pierwsze spotkanie dzisiaj o godz. 19.30 w salce parafialnej.
 7. Młodzież klas III gimnazjalnych, przygotowująca się do bierzmowania ma swoje spotkanie w środę w godz. 18.30 – 20.00 w salce parafialnej.
 8. W sobotę przypada 99 rocznica odzyskania niepodległości,. Pamiętajmy w tym dniu o naszej ziemskiej Ojczyźnie i o tych, którzy oddali swe życie Jej obronie w naszych modlitwach.
 9. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu zwracam się z prośbą do parafian z ulic: Spokojnej i Pogodnej.
 10. Polecam nowy numer Przewodnika Katolickiego. Dostępny jest też Mały Przewodnik dla dzieci.
 11. Zmarła nasza parafianka: śp. Elżbieta Dulewicz z Baranowa. Pogrzeb odbędzie się we wtorek na Junikowie.  Wieczny odpoczynek …

O G Ł O S Z E N I E     S P O Ł E C Z N E

Serdeczne podziękowania dla Pana Wojciecha Janczewskiego za kwestowanie po raz siódmy na rzecz cmentarza w Przeźmierowie. Podziękowania także pod adresem Pani Ewy Majchrzak , która z klasą VII D z Szkoły Polskich Noblistów posprzątali cmentarz i przylegający do niego teren przed uroczystością Wszystkich Świętych.