XXXI Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj po Mszy o godz. 9.00 zebranie Wspólnoty Żywego Różańca.
 2. Modlitwa różańcowa za zmarłych polecanych w wymieniankach do środy włącznie o godz. 18.00. 
 3. Także do środy można codziennie zyskać odpust zupełny dla jednego ze zmarłych, nawiedzając cmentarz i wypełniając pozostałe warunki odpustu.    
 4. Uczniów klas siódmych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania  zapraszam we wtorek na Mszę Świętą o godz. 18.30 i na katechezę.
 5. Natomiast uczniowie klas ósmych zapraszam w środę na katechezę przygotowującą do bierzmowania. Początek o 18.30 w salce parafialnej.   
 6. Osoby, które w ostatnim czasie zamieszkały na terenie Baranowa lub Chyb, a chcą należeć do wspólnoty parafialnej, proszę, aby zgłosiły się do Biura.     
 7. W Biurze Parafialnym można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok kalendarzowy oraz wymienianki roczne.
 8. Po zmianie czasu na zimowy Msze Święte w czwartek będą o godz. 9.00, a wszystkie Msze niedzielne odbywać się będą w Baranowie. 
 9. Biuro Parafialne czynne jest w poniedziałek od 17 do 18 i w czwartek w czasie zimowym od 9.30 do 10.00.
 10. W sobotę 11 listopada obchodzić będziemy Święto Niepodległości. Módlmy się w tym dniu za naszą Ojczyznę i tych, którzy walczyli o jej wolność. Niech wyrazem będą wywieszone na naszych domach białoczerwone flagi.  
 11. Zmarli nas parafianie Marian Szarpak z Chyb. Pogrzeb odbędzie się w środę i Irena Szymanowska z Baranowa pogrzeb odbędzie się w sobotę. Wieczny odpoczynek…