XXXI Niedziela Zwykła

 1. Zapraszam w poniedziałek na ostatnie nabożeństwo różańcowe o 18.00.
 2. We wtorek obchodzić będziemy uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte z uroczystości w poniedziałek o 18.30 oraz we wtorek o 9.00; 10.30 i 12.00. O 14.00 na cmentarzu w Przeźmierowie Msza i procesja żałobna.  
 3. W dzień zaduszny 2 listopada Msze Święte o godz. 9.00 i 18.30. Zapraszam szczególnie rodziny zmarłych Parafian w ostatnim roku. Przez oktawę wszystkich zmarłych modlić będziemy się o godz. 18.00, polecając Bożemu Miłosierdziu zmarłych w wymianiankach jednorazowych.
 4. Na skarbonie wyłożone są kartki z jednorazowymi wymieniankami za zmarłych. Wypisane czytelnie kartki proszę z ofiarą wrzucać do skarbony. Wymienianki roczne w Baranowie i Chybach proszę zgłaszać w Biurze. 
 5. Codziennie od 1 do 8 listopada można zyskać odpust zupełny dla jednego ze zmarłych oczekujących w czyśćcu na pełnię zbawienia. Warunkiem jest nawiedzenie cmentarza i modlitwa w tej intencji, a także zwykłe warunki, czyli stan łaski uświęcającej, wykluczenie przywiązania do grzechu, przyjmując tego dnia Komunię Świętą i modląc się w intencjach papieża.    
 6. Młodzież klas pierwszych ponadpodstawowych i ósmych przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszam na katechezę w środę 2 listopada do salki parafialnej o godz. 18.30.
 7. W związku ze zmianą czasu Msza Święta w czwartek będzie o godz. 9.00. 
 8. W pierwszy piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00 i okazja do spowiedzi świętej i Komunii wynagradzającej.
 9. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w pierwszą sobotę miesiąca od godz. 9.00. Chorych proszę zgłaszać w Biurze Parafialnym lub zakrystii. 
 10. Polecam Przewodnik Katolicki z dodatkiem 5 minut z Bogiem oraz kalendarzyk księgarni św. Wojciecha.   
 11. Podziękowanie dla 28 uczniów klasy 8A ze SP Polskich Noblistów z Baranowa i ich opiekunów, którzy w miniony czwartek porządkowali cmentarz w Przeźmierowie przed uroczystością Wszystkich Świętych. 
 12. Zmarł nasz parafianin Andrzej Liberski z Baranowa. Pogrzeb odbył się w miniony piątek. Wieczny odpoczynek…