XXXI Niedziela Zwykła

 1. Listopad jest szczególnym czasem modlitwy za naszych zmarłych. Wymienianki za zmarłych o godz. 18.00 od poniedziałek, wtorek, środę i piątek. Każdego dnia od 1 do 8 listopada, nawiedzając cmentarz, można zyskać pod zwykłymi warunkami odpust zupełny za zmarłych.
 2. Do skarbony można składać z dobrowolną ofiarą jednorazowe wymienianki za zmarłych, natomiast roczne w biurze parafialnym.
 3. Z uwagi na zmianę czasu Msza Święta w czwartki będzie o godz. 9.00, a biuro parafialne od 9.30-10.00.
 4. Można zamawiać intencje mszalne na rok 2019.
 5. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy 100. rocznicę odzyskania niepodległości. Msza w intencji Ojczyzny o godz. 12.00. Proszę Szanownych Parafian o wywieszenie flag narodowych.
 6. Młodzież klas VII przygotowująca się do bierzmowania ma swoje spotkanie we wtorek o godz. 19.15, a młodzież klas III w środę o 18.30.
 7. Po Mszy o 9.00 spotkanie w kościele Wspólnoty Żywego Różańca, po Mszy wieczornej spotkanie dla małżonków w salce parafialnej.
 8. W piątek po Mszy wieczornej proszę o pomoc w posprzątaniu kościoła Parafian przy ulicach: Nowina, Rolna i Poznańska.
 9. Serdecznie dziękuję młodzieży klasy VIII D z Baranowa wraz z opiekunkami za pomoc w posprzątaniu cmentarza w Przeźmierowie przed uroczystością Wszystkich Świętych. Korzystając z okazji składam serdeczne Bóg zapłać Szanownym Parafianom, którzy angażują się w piątkowe dyżury sprzątania kościoła, dbając o jego czystość.
 10. Po Mszy można nabyć nowy numer Przewodnika Katolickiego i Małego Przewodnika.
 11. Zmarł nasz Parafianin śp. Marian Siepietowski z Baranowa. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek w Przeźmierowie o godz. 12.00. Wieczny odpoczynek…