XXX Niedziela Zwykła

 1. Dziękuję za złożone ofiary na wsparcie dzieła ewangelizacji.
 2. W środę obchodzić będziemy uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w naszej parafii, jak w niedzielę z wyjątkiem Mszy wieczornej. Zamiast niej o godz. 14.00 zostanie odprawiona Msza, a następnie nabożeństwo żałobne na cmentarzu w Przeźmierowie.
 3. 2 listopada w Dzień Zaduszny, zapraszam wszystkich do modlitwy za zmarłych. W tym dniu Msze święte w Baranowie o godz. 9.00 i 18.30. W szczególny sposób zapraszam rodziny zmarłych naszych parafian od 1 listopada ubiegłego roku. W ich intencji o godzinie 18.00 odmówimy różaniec, a po nim Msza św. z obrzędem pobłogosławienia zniczy.
 4. Od 1 do 8 listopada można zyskać odpust zupełny za zmarłych pod zwykłymi warunkami oraz nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych.
 5. Zapraszam na ostanie dwa nabożeństwa różańcowe o godz. 18.00. Od 2 listopada będziemy modlić się na różańcu za zmarłych poleconych w wymieniankach. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są kartki z jednorazowymi wymieniankami, które można czytelnie wypełnić i wraz z dobrowolną ofiarą złożyć do skarbony pod chórem. Wymienianki roczne można zgłaszać w biurze parafialnym.
 6. W biurze można także zamówić lub zarezerwować intencje mszalne na przyszły rok.
 7. Wraz ze zmianą czasu Msza święta w czwartek będzie o godz. 9.00
 8. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi od 17.00.
 9. Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza osoby pragnące pogłębić swoją więź z Panem Bogiem na pierwsze spotkanie w niedzielę 5 listopada o godz. 19.30 w salce parafialnej.
 10. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu zwracam się z prośbą do mieszkańców z ulic: Przemysława i Letniskowej.
 11. Jest jeszcze kilka kalendarzy św. Wojciecha w cenie 5 zł., który zawiera informacje o parafiach Archidiecezji Poznańskiej i godzinach nabożeństw w nich odprawianych.
 12. Polecam nowy numer Przewodnika Katolickiego z dodatkiem na listopad „5 minut z Bogiem”. Jest także dostępny Mały Przewodnik dla dzieci.
 13. Zmarli nasi parafianie: śp. Tadeusz Styczyński z Baranowa i Andrzej Płończak z Chyb. Wieczny odpoczynek …