XXX Niedziela Zwykła

 1. Kończy się miesiąc październik, zapraszam jeszcze w poniedziałek i wtorek na nabożeństwa różańcowe o godz. 18.00. 
 2. W środę obchodzić będziemy uroczystość Wszystkich Świętych. Jest to święto nakazane, w którym to dniu wierni mają obowiązek uczestniczyć we Mszy Świętej. Msze z uroczystości w naszej parafii będą jak w każdą niedzielę we wtorek o 18.30 i w środę o 9.00 i 12.00 oraz o 10.30 w Chybach.  
 3. W czwartek przypada wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze w Baranowie w dzień Zaduszny będą a o godz. 9.00 i 18.30. Od 2 listopada podczas modlitwy różańcowej o godz. 18.00 polecać będziemy Bożemu Miłosierdziu zmarłych w jednorazowych wymieniankach.
 4. Od 1 do 8 listopada można codziennie zyskać odpust zupełny dla jednego ze zmarłych, nawiedzając cmentarz i wypełniając pozostałe warunki odpustu.    
 5. W pierwszy piątek miesiąca odwiedziny chorych i osób starszych z posługą sakramentalną od godz. 9.00. Po południu od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej oraz Komunii wynagradzającej.       
 6. Osoby, które w ostatnim czasie zamieszkały na terenie Baranowa lub Chyb, a chcą należeć do wspólnoty parafialnej, proszę, aby zgłosiły się do Biura.     
 7. W Biurze Parafialnym można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok kalendarzowy. Do skarbony pod chórem można składać wymienianki jednorazowe za zmarłych, za których modlić się będziemy podczas modlitwy różańcowej począwszy od Dnia Zadusznego. Natomiast wymienianki roczne proszę zgłaszać w Biurze Parafialnym.          
 8. Biuro Parafialne czynne jest w poniedziałek od 17 do 18 i w czwartek w czasie zimowym od 9.30 do 10.00.
 9. Po zmianie czasu na zimowy Msze Święte w czwartek będą o godz. 9.00. Natomiast po 1 listopada Msze niedzielne o godz. 10.30 będą w Baranowie. 
 10. Po Mszy dostępny jest nowy numer Przewodnika Katolickiego z dodatkiem 5 minut z Bogiem oraz Mały Przewodnik dla dzieci.
 11. We wtorek 22 uczniów z klasy siódmej ze Szkoły Podstawowej Polskich Noblistów w Baranowie wraz z wychowawczynią posprzątało cmentarz w Przeźmierowie.  
 12. Zmarł nasz parafianin śp. Zbigniew Lasocki z Chyb. Pogrzeb odbył się w piątek w Przeźmierowie Wieczny odpoczynek…