XXX Niedziela Zwykła

  1. Obchodzimy dziś Światową Niedzielę Misyjną,  która rozpoczyna Tydzień Misyjny w Kościele. Modlić się będziemy podczas nabożeństw różańcowych w intencji misji oraz misjonarzy, a po Mszach zbierać będziemy ofiary na wsparcie działalności ewangelizacyjnej Kościoła. 
  2. Trwa miesiąc różańcowy. Nabożeństwa o godz. 18.00, od poniedziałku do soboty, a w czwartek po Mszy porannej. Zapraszam dzieci i młodzież zwłaszcza przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i sakramentu bierzmowania. 
  3. Na skarbonie wyłożone są kartki z jednorazowymi wymieniankami za zmarłych, których polecać będziemy Bożemu Miłosierdziu podczas modlitwy różańcowej w oktawie zmarłych. Wypisane czytelnie kartki proszę z ofiarą wrzucać do skarbony. Wymienianki roczne w Baranowie i Chybach proszę zgłaszać w Biurze Parafialnym.    
  4. Biuro Parafialne  czynne jest w poniedziałek od 17 do 18, a w czwartek od godz. 9.00 do 9.30. Można także zamawiać intencje mszalne na przyszły rok.
  5. W przyszłą niedzielę 30 października w bazylice św. Józefa u o.o. Karmelitów na Wzgórzu Wojciecha w Poznaniu o godz. 20.00 nasza parafianka Pani Monika Gałęska zaprasza na przygotowane artystyczno-duchowe przedstawienie medytacji nad Psalmem 45.    
  6. Polecam nowy numer Przewodnika Katolickiego.
  7. Zmarł nasz parafianin Stefan Wittmann z Baranowa. Msza pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek o godz. 12.00 w Baranowie, a po niej pogrzeb w Skórzewie. Wieczny odpoczynek…