XXX Niedziela Zwykła

  1. Jutro mieliśmy przeżywać uroczystość Nawiedzenia kopii cudownego Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej. Z uwagi na panującą epidemię kolejny raz peregrynacja została wstrzymana. Prośmy Królową Polski i Rodzin, aby otoczyła swoją macierzyńską opieką i chroniła nas przed wszelkimi niebezpieczeństwami duszy i ciała. 
  2. Proszę wszystkich wiernych, którzy uczestniczą we Mszach Świętych i nabożeństwach odbywających się w kościele o zachowanie obowiązujących rygorów sanitarnych.
  3. Jeszcze w tym tygodniu zapraszam do modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe w kościele o godz. 18.00, a w czwartek po porannej Mszy Świętej.
  4. W czasie zimowym Msza święta w czwartek będzie o godz. 9.00.
  5. Z uwagi na ciągle rosnącą w naszym powiecie liczbę zakażeń Covid-19 Biuro Parafialne będzie czynne w formie zdalnej. Proszę kontaktować się telefonicznie lub przez internet. W sprawach pilnych wymagających osobistej obecności, proszę telefonicznie umówić się na spotkanie.
  6.  Wymienianki jednorazowe proszę wrzucać wraz z ofiarą do skarbony. Za zmarłych modlić się będziemy począwszy od dnia zadusznego.   
  7. Z uwagi na włączenie naszego powiatu do strefy czerwonej katechezy po niedzielnej Mszy dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej  będą w formie zdalnej i zamieszczone na parafialnej stronie internetowej.
  8. Za tydzień w obchodzić będziemy uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte według porządku niedzielnego. W tym roku z uwagi na epidemię  papież Franciszek wydał dekret umożliwiający przez cały listopad zyskiwanie odpustu za zmarłych. W tym roku odwołano Mszę i procesję żałobną na cmentarzu.            
  9. Po Mszy można nabyć Przewodnik Katolicki z dodatkiem 5 minut z Bogiem.