XXX Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj podczas Mszy Świętej o godz. 12.00 poświęcenie książeczek do Pierwszej Komunii Świętej. Po Mszy spotkanie w sprawie alb komunijnych.
 2. Jeszcze do czwartku zapraszam na nabożeństwa różańcowe o godz. 18.00.
 3. W Biurze Parafialnym można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok.
 4. W Biurze można także składać wymienianki roczne za zmarłych, natomiast jednorazowe proszę wraz z ofiarą wrzucać  do skarbony pod chórem. Za zmarłych poleconych w wymieniankach będziemy się modlić począwszy od 2 listopada. Zapraszam do modlitwy różańcowej za naszych bliskich zmarłych pół godziny przed wieczorną Mszą. Pamiętajmy, że zamówiona Msza Święta za zmarłych, Komunia przyjęta w ich intencji oraz nasza modlitwa nie tylko w listopadzie są tym, czego nasi zmarli najbardziej oczekują.   
 5. Z uwagi na zmianę czasu zmieniają się także godziny Mszy i Biura Parafialnego w czwartki. Msze poranne będą o 9.00. Jednak w najbliższy czwartek Msza będzie o godz. 18.30, już z uroczystości Wszystkich Świętych.
 6. Biuro Parafialne w czwartek będzie nieczynne.
 7. Ponieważ pierwszy piątek miesiąca zbiega się z uroczystością Wszystkich Świętych okazja do spowiedzi świętej będzie w czwartek od 17.00 połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu. Natomiast Komunia wynagradzająca będzie  w piątek podczas Mszy w uroczystość Wszystkich Świętych.   
 8. Msze w uroczystość Wszystkich Świętych będą w czwartek o 18.30 i w piątek o 9.00; 10.30; i 12.00. Msza na cmentarzu w Przeźmierowie o godz. 14.00, a po niej procesja żałobna z błogosławieniem grobów.
 9. W piątek 1 listopada nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 10. Każdego dnia od 1 do 8 listopada, nawiedzając cmentarz, można zyskać pod zwykłymi warunkami odpust zupełny za zmarłych.
 11. W sobotę przypada wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msza w intencji zmarłych Parafian o godz. 9.00.
 12. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną z uwagi na uroczystość Wszystkich Świętych odbędą się wyjątkowo w sobotę 2 listopada od godz. 10.00.     
 13. Po Mszy można nabyć nowy Przewodnik Katolicki z dodatkiem na listopad  oraz Gość Niedzielny z płytą o objawieniach maryjnych w Lourdes. Cena 6 zł.  
 14. Zmarła śp. Mirosława Rogala z Baranowa. Pogrzeb odbędzie się w czwartek na Junikowie w Poznaniu. Wieczny odpoczynek…    

ks. Krzysztof Frąszczak