XXX Niedziela Zwykła

 1. Zapraszam na katechezę Rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej w poniedziałek o godz. 19.15 do salki parafialnej
 2. We wtorek spotkanie młodzieży klas VIII przygotowujących się do bierzmowania o godz. 19.15 w salce parafialnej.
 3. Nabożeństwa różańcowe do środy o godz. 18.00.
 4. Listopad jest szczególnym czasem modlitwy za naszych zmarłych. Za poleconych w wymieniankach będziemy modlić się na różańcu o godz. 18.00. W szczególny sposób zapraszam w Dzień Zaduszny, 2 listopada, rodziny zmarłych Parafian przez miniony rok. W ich intencji o godz. 18.00 odmówimy różaniec, a po nim zostanie odprawiona za nich Msza z obrzędem pobłogosławienia zniczy, które bliscy zabiorą na ich groby.
 5. Do skarbony można składać z dobrowolną ofiarą jednorazowe wymienianki za zmarłych. Proszę o wypisywanie drukowanymi literami imion i nazwisk swoich zmarłych. Roczne wymienianki można zamawiać w biurze parafialnym.
 6. Można zamawiać intencje mszalne na rok 2019.
 7. W czwartek obchodzić będziemy Uroczystość wszystkich Świętych. Msze św. z uroczystości w środę o godz. 18.30 i w czwartek o 9.00, 10.30 i 12.00. Nie będzie Mszy wieczornej. Msza Święta na cmentarzu przeźmierowskim o godz. 14.00, a po niej nabożeństwo żałobne.
 8. Każdego dnia od 1 do 8 listopada, nawiedzając cmentarz, można zyskać pod zwykłymi warunkami odpust zupełny za zmarłych.
 9. Z uwagi na Wszystkich Świętych biuro parafialne nie będzie czynne w środę i czwartek.
 10. W Dzień Zaduszny przypada I piątek miesiąca. Odwiedziny chorych z Komunią Świętą wyjątkowo od godz. 10.00. Spowiedź dla dzieci i dorosłych od godz. 17.00 połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu i Komunią wynagradzającą.
 11. W piątek po Mszy wieczornej proszę o pomoc w posprzątaniu kościoła Parafian z ulic: wypoczynkowej i Nad Miedzą.
 12. Po Mszy można nabyć nowy numer Przewodnika Katolickiego z dodatkiem „5 minut z Bogiem”.
 13. Zmarła nasza Parafianka śp. Helena Kośna z Chyb. Pogrzeb odbył się wczoraj w Przeźmierowie. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…