XXVII Niedziela Zwykła – Renowacja Misji Świętej

 1. Rozpoczynamy dzisiaj w naszej parafii renowację Misji Świętej. Poprowadzi ją o. Wojciech Trzcielski Oblat Maryi Niepokalanej. Nauki rekolekcyjne trwać będą do środy włącznie. Zapraszam serdecznie wszystkich Parafian do udziału.
 2. Dzisiaj przypada pierwsza rocznica Nawiedzenia Matki Bożej naszej parafii w kopii wizerunku Jasnogórskiego.       
 3. Dzisiaj po Mszy o godz. 9.00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca. 
 4. Wczoraj rozpoczął się miesiąc październik. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe o godz. 18.00, od poniedziałku do soboty, a w czwartek po Mszy porannej.
 5. W poniedziałek różaniec i Msza Święta w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych. 
 6. Biuro Parafialne  czynne jest w poniedziałek od 17 do 18, a w czwartek od godz. 9.00 do 9.30. Można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok.
 7. W środę przypada wspomnienie liturgiczne św. Siostry Faustyny, której relikwie posiadamy w naszym kościele. Zapraszam na Mszę  Świętą i wspólną modlitwę o miłosierdzie Boże dla nas i całego świata.
 8. Okazja do spowiedzi świętej pół godziny przed Mszą Świętą. Posługę w konfesjonale będzie pełnił także o. Wojciech OMI.
 9. W piątek obchodzić będziemy wspomnienie NMP Różańcowej. Zapraszam na nabożeństwo i Mszę Świętą Wspólnotę Żywego Różańca, a także osoby, które chciałyby dołączyć się do wspólnej modlitwy.
 10. W pierwszy piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi i Komunii wynagradzającej od 17 do 18. 
 11. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną wyjątkowo w sobotę od godz. 9.00. Chorych proszę zgłaszać w zakrystii lub w Biurze Parafialnym.                  
 12. Dziękuję serdecznie tym wszystkim, którzy wzięli udział w zeszłotygodniowych uroczystościach wprowadzenia relikwii św. Jana Pawła II do naszej świątyni i 25. rocznicy poświęcenia naszego kościoła, a także Parafianom, którzy we wtorek uczestniczyli w całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu.
 13. Po Mszy można nabyć kalendarze Ojców Oblatów, które są cegiełką na wsparcie pracy misyjne prowadzone przez ich Zgromadzenie. Polecam także Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik dla dzieci.
 14. Zmarła nasza parafianka śp. Anna Słabęcka z Baranowa. Msza Święta w środę o godz. 12.00 w Baranowie, a po niej pogrzeb w Przeźmierowie. Wieczny odpoczynek…