XXVII Niedziela Zwykła

  1. Zapraszam na nabożeństwa Różańca Świętego o godz. 18.00 od poniedziałku do soboty z wyjątkiem czwartku, kiedy nabożeństwo będzie po Mszy porannej. Niech nasza modlitwa wyprasza łaskę pokoju dla świata oraz Światło Ducha Świętego dla zgromadzonych w Rzymie na zwołanym przez papieża Franciszka Synodzie Biskupów.  
  2. We wtorek zapraszam młodzież klas siódmych, przygotowujących się do sakramentu bierzmowania na Mszę Świętą o godz. 18.30 i katechezę.
  3. Natomiast młodzież klas ósmych przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszam  na katechezę w środę do salki parafialnej. Początek o godz. 18.30.
  4. W czwartek przypada święto rocznicy poświęcenia kościoła katedralnego w Poznaniu, który jest Matką Kościołów naszej diecezji. Módlmy się w tym dniu szczególnie w intencji Kościoła  
  5. W piątek 13 października zapraszam na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie o godz. 21.00. Proszę zabrać ze sobą świece. 
  6. Osoby, które w ostatnim czasie zamieszkały na terenie Baranowa lub Chyb, a chcą należeć do wspólnoty parafialnej, proszę, aby zgłosiły się do Biura.     
  7. W Biurze Parafialnym można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok kalendarzowy. Także można składać do skarbony pod chórem wymienianki jednorazowe za zmarłych, za których modlić się będziemy podczas modlitwy różańcowej począwszy od Dnia Zadusznego. Natomiast wymienianki roczne można zgłaszać w Biurze Parafialnym.          
  8. Biuro Parafialne czynne jest w poniedziałek od 17 do 18 i w czwartek od z uwagi na nabożeństwo różańcowe od 9.00. do 9.30.
  9. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy 23. Dzień Papieski i zbierać ofiary na Fundusz Stypendialny dla zdolnej, a ubogiej młodzieży. Polecam tę składkę ofiarności Parafian.
  10. Po Mszy dostępny jest nowy numer Przewodnika Katolickiego oraz październikowy numer Małego Przewodnika dla dzieci.