XXVII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj po Mszy o godz. 9.00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.
  2. W październiku zapraszam wszystkich Parafian do modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe w kościele o godz. 18.00, a w czwartek i niedzielę o godz. 8.30. Zapraszam w szczególny sposób dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej i młodzież przygotowującą się do bierzmowania.  
  3. Jutro wspomnienie liturgiczne św. Faustyny Kowalskiej. Msza wieczorna w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych. W środę obchodzić będziemy wspomnienie liturgiczne NMP Różańcowej. Niech modlitwa na różańcu będzie dla nas duchowym przygotowaniem do uroczystości Nawiedzenia naszej parafii przez kopię cudownego wizerunku Matki Bożej Jasnogórskiej.
  4. Osoby, które z różnych powodów nie ukończyły szkolnej katechezy, a chciałyby ją ukończyć mogą w październiku zgłaszać się do Biura Parafialnego. Katecheza uzupełniająca będzie zorganizowana w Tarnowie Podgórnym i rozpocznie się od listopada.
  5. Papież Franciszek na dzisiejszą niedzielę przeniósł czerwcową zbiórkę ofiar na Stolicę Apostolską tzw. Świętopietrze.
  6. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy XX Dzień Papieski pod hasłem Totus tuus i zbiórkę pieniędzy na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia.   
  7. Przypominam, że  od niedzieli 18 października rozpoczniemy Misje Święte w naszej parafii, które poprowadzi ojciec Andrzej Korda, Oblat Maryi Niepokalanej z Poznania. Plan Misji Świętej wywieszony jest w gablotach oraz dostępny na folderze.   
  8. Po Mszy można zaopatrzyć się w wodę święconą, flagi, emblematy oraz dekoracje na uroczystość Nawiedzenia. Można także zabrać do domu plan Misji Świętych oraz uroczystości Nawiedzenia Matki Bożej wydrukowany na folderze.   
  9. Po Mszy można nabyć Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik dla dzieci oraz książkę Wszystko o Matce Bożej.