XXVII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej o 9.00, spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca, a po Mszy wieczornej Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza osoby, które pragną pogłębić swoją więź z Panem Bogiem i Maryją na spotkanie w salce przy Biurze Parafialnym
  2. Jutro obchodzić będziemy wspomnienie Matki Bożej Różańcowej. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe o godz. 18.00 przed Mszą Świętą. W czwartek nabożeństwo po porannej Mszy, a w niedzielę proszę odmawiać Różaniec  w gronie rodzinnym.
  3. Młodzież klas I, która w ubiegłym roku ukończyła klasę VIII będzie miała swoje pierwsze spotkanie w środę w salce parafialnej. Początek o godz. 18.30. 
  4. W sobotę 12 października obchodzić będziemy święto Rocznicy Poświęcenia Katedry w Poznaniu, która jest Matką kościołów w naszej Archidiecezji. Podziękujmy Panu Bogu za dar wiary i  za pierwszą na ziemiach polskich wzniesioną katedrę.
  5. W Biurze Parafialnym można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok oraz składać  wymienianki roczne za zmarłych. Wymienianki jednorazowe można składać wraz z ofiarą do skarbony pod chórem. Zmarłych polecać będziemy w naszej modlitwie od  2 listopada, w którym obchodzimy wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. 
  6. W piątek po Mszy wieczornej proszę o pomoc w posprzątaniu kościoła Parafian z ulic: Radosnej, Skrytej i Wczasowej.
  7. Po Mszy, kto chciałby wesprzeć w Dniu Papieskim zbiórkę na stypendia dla dzieci i młodzieży i upiec placek, który będzie rozprowadzać grupa Caritas, proszę, aby zgłosił się do zakrystii. Za tydzień też zbierać będziemy po Mszy do puszek ofiary na Fundację Nowego Tysiąclecia, wspierającą uzdolnioną młodzież i dzieci. 
  8. W przyszłą niedzielę 13 października zapraszam na ostatnie nabożeństwo fatimskie o godz. 21.00. Proszę zabrać ze sobą świece.
  9. Po Mszy można nabyć nowy Przewodnik Katolicki oraz Mały Przewodnik dla dzieci. W kruchcie kościoła wyłożona jest prasa katolicka, którą można zabrać nieodpłatnie.

O G Ł O S Z E N I A     S P O Ł E C Z N E

W niedzielę 13 października w Bazylice św. Józefa u Ojców Karmelitów w Poznaniu o godz. 20.00, nasza parafianka Monika Gałęska zaprasza na medytację ze św. Teresą od Jezusa, którą przygotowała od strony artystycznej. Także wspomniana Pani, która jest profesjonalnym terapeutą i pedagogiem tańca scenicznego organizuje sesje terapeutyczne ruchem i tańcem o podłożu chrześcijańskim. Bliższe informacje można znaleźć w gablocie. A osoby zainteresowane tą formą terapii mogą zgłosić się do zakrystii po kontakt do Pani Moniki.