XXVI Niedziela Zwykła

  1. Rozpoczął się październik miesiąc różańcowy. Zapraszam na nabożeństwa Różańca Świętego o godz. 18.00 od poniedziałku do soboty z wyjątkiem czwartku, kiedy nabożeństwo będzie po Mszy porannej.
  2. Dzisiaj po Mszy o godz. 9.00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca, a w czasie Mszy o godz. 12.00 poświęcenie różańców dzieciom przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.
  3. W poniedziałek różaniec i Msza wieczorna w intencji zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych.
  4. W pierwszy czwartek miesiąca modlić będziemy się za przyczyną  św. Faustyny, której wspomnienie w tym dniu będziemy obchodzić o nowe powołania kapłańskie i zakonne i misyjne.
  5. W pierwszy piątek miesiąca odwiedziny chorych i starszych z posługą sakramentalną od godz. 9.00. Osoby te proszę zgłaszać w Biurze Parafialnym lub w zakrystii po Mszy. Od godz. 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi zwłaszcza dla dzieci i młodzieży oraz Komunii wynagradzającej.
  6. W pierwszą sobotę zapraszam na piąte i ostatnie w tym roku nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP i Mszę Świętą o godz. 9.00. W tym dniu przypada także wspomnienie Matki Bożej Różańcowej.
  7. Osoby, które w ostatnim czasie zamieszkały na terenie Baranowa lub Chyb, a chcą należeć do wspólnoty parafialnej, proszę, aby zgłosiły się do Biura.              
  8. Biuro Parafialne czynne jest w poniedziałek od 17 do 18 i w czwartek od z uwagi na nabożeństwo różańcowe od 9.00. do 9.30.
  9. Po Mszy dostępny jest nowy numer Przewodnika Katolickiego oraz wrześniowy numer Małego Przewodnika dla dzieci