XXVI Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj podczas Mszy o 12.00 poświęcenie różańców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii. Natomiast rodziców dzieci zapraszam na spotkanie w  poniedziałek o 19.15 do salki parafialnej.
 2. Od wtorku rozpoczynamy październik, Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny i miesiąc Różańca Świętego. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe o 18.00, poza czwartkiem kiedy nabożeństwo będzie po porannej Mszy i niedzielą, w którym to dniu zapraszam do odmawiania Różańca w rodzinnych domach.
 3. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania z klas VII zapraszam na spotkanie we wtorek do salki parafialnej o godz. 19.15. Natomiast młodzież klas I, która w ubiegłym roku kończyła klasę VIII będzie miała spotkanie w przyszła środę 9 października w salce parafialnej o godz. 18.30. 
 4. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych dzieci, które będą chrzczone w październiku i listopadzie odbędzie się w środę o 19.15 w salce przy Biurze Parafialnym. 
 5. W czwartek 3 października wyruszamy z pielgrzymką do Częstochowy. Przeżywając Nowennę przygotowującą nas do Nawiedzenia Matki Bożej chcemy zaprosić Maryję, aby przybyła do naszej świątyni i naszych rodzin. Wyjazd w czwartek  sprzed probostwa o godz. 5.00.
 6. W pierwszy piątek miesiąca odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00. Po południu zapraszam do wspólnej Adoracji Najświętszego Sakramentu oraz spowiedzi pierwszopiątkowej od 17.00 do 18.30 i Komunii wynagradzającej.
 7. W piątek po Mszy wieczornej proszę o pomoc w posprzątaniu kościoła Parafian z ulic: Wiosennej i Wierzbowej.
 8. W pierwszą sobotę zapraszam na piąte i ostatnie w tym roku Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 9.00.
 9. Po Mszy, kto chciałby wesprzeć w Dniu Papieskim zbiórkę na stypendia dla dzieci i młodzieży i upiec placek, który będzie rozprowadzać grupa Caritas,  proszę, aby zgłosił się do zakrystii.
 10. Po Mszy można nabyć nowy Przewodnik Katolicki z dodatkiem Pięć minut z Bogiem oraz Mały Przewodnik dla dzieci
 11. Zmarła śp. Danuta Leszczyńska z Chyb. Pogrzeb odbył się w piątek w Przeźmierowie. Wieczny odpoczynek…