XXVI Niedziela – Uroczystość 25. rocznicy poświęcenia kościoła

  1. W sobotę Ksiądz Arcybiskup Mieczysław Mokrzycki, Metropolita Lwowski wprowadził uroczyście do naszej świątyni relikwie pierwszego stopnia św. Jana Pawła II. Początek uroczystości o godz. 18.30. To ważne dla naszej parafii wydarzenie będzie transmitować Telewizja Poznań. Szanownych Parafian zapraszam do licznego udziału.
  2. Natomiast w niedzielę o godz. 9.00 Msza Święta podczas, w czasie której młodzież naszej parafii przystąpi do sakramentu bierzmowania. Na tę Mszę zapraszam rodzinę i gości bierzmowanych. Uroczysta Msza Święta z okazji 25. rocznicy poświęcenia naszego kościoła pod przewodnictwem Metropolity Lwowa zostanie odprawiona o godz. 12.00, na którą zapraszam pozostałych wiernych naszej parafii oraz parafii z Przeźmierowa i Kiekrza.    
  3. W poniedziałek katecheza dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej w kościele o godz. 19.15.
  4. We wtorek, w rocznicę poświęcenia kościoła, całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 9.00. Zapraszam na uroczyste nieszpory o godz. 18.00 i Mszę Świętą z udzieleniem  sakramentu namaszczenia chorych.
  5.  W czwartek przypada święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Zapraszam na Mszę Świętą  o godz. 8.00.
  6. W sobotę zapraszam na ostatnie nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 9.00.
  7. Od soboty rozpoczynamy październik miesiąc różańcowy. Nabożeństwa zapraszam na nabożeństwa o godz. 18.00, a w czwartek po Mszy porannej.
  8. Od soboty do środy włącznie będziemy przeżywać renowację Misji Świętej. Nauki będą głosić, tak jak przed rokiem, Ojcowie Oblaci z Poznania. W niedzielę 2 października przypada pierwsza rocznica Nawiedzenia Matki Bożej naszej parafii w kopii wizerunku Jasnogórskiego.        
  9. Po Mszy można nabyć książki Księdza Arcybiskupa, sekretarza św. Jana Pawła II i Benedykta XVI, z jego autografem. Po Mszy można także  nabyć nowy numer Przewodnika Katolickiego z dodatkiem 5 minut z Bogiem.