XXV Niedziela Zwykła

  1. W dzisiejszą niedzielę gościmy w naszej parafii Ojców Misjonarzy Oblatów NMP. Ojcu Pawłowi Ratajczykowi dziękujemy za wygłoszone słowo Boże. Po Mszy św. nasi goście zbierać będą przed kościołem ofiary na misje, rozprowadzając kalendarze na nowy rok.
  2. W środę przypada 20. rocznica poświęcenia naszego kościoła parafialnego. Z tej okazji zapraszamy Parafian na Nowennę do Świętej Rodziny o godz. 18.00 i Mszę wieczorną.
  3. W piątek przypada święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Polecajmy się ich przemożnej opiece, abyśmy mogli się uchronić od wszelakich niebezpieczeństw zagrażającym naszym duszom i ciałom.
  4. Również w piątek 29 września o godz. 17.00 w salce parafialnej odbędzie się spotkanie dziewczynek należących do scholi Józefinki. Zapraszamy dziewczynki i chłopców, również w wieku przedszkolnym, którzy chcieliby należeć do scholii, by móc pięknym śpiewem chwalić Pana Boga.
  5. Młodzież klas trzecich gimnazjalnych, przygotowujących się do sakramentu bierzmowania zapraszam na spotkanie w przyszłą środę 4 października do salki. Rozpocznie się o godz. 18.30, a zakończy o 20.00.
  6. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła w ubiegły piątek. Za tydzień po wieczornej Mszy proszę o pomoc parafian z ulic: Wspólnej, Klonowej i Parkowej.
  7. Polecam nowy numer Przewodnik Katolickiego z dodatkiem na październik 5 minut z Bogiem.
  8. W tym tygodniu Biuro parafialne będzie nieczynne.
  9. W przyszłą niedzielę 1. października po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, a w czasie Eucharystii o godz. 12.00 śpiewać będzie bułgarski chór z Berlina.