XXV Niedziela Zwykła

  1. Rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej zapraszam jutro na katechezę do salki parafialnej po Mszy wieczornej.   
  2. We wtorek zapraszam na pierwsze spotkanie młodzież klas siódmych, która rozpocznie przygotowanie do sakramentu bierzmowania na Mszę Świętą o godz. 18.30 i katechezę po Mszy.   
  3. W środę przypada 26. rocznica poświęcenia naszego kościoła parafialnego. Zapraszam Szanownych Parafian na Mszę wieczorną o godz. 18.30. W tym dniu w naszym kościele od godz. 9.00 do Mszy wieczornej będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszam do nawiedzenia naszej świątyni i adoracji w ciszy Pana Jezusa eucharystycznego.
  4. Rodziców i chrzestnych dzieci, które w październiku przystąpią do chrztu zapraszam w środę po wieczornej Mszy na katechezę chrzcielną do salki parafialnej. 
  5. Biuro Parafialne czynne jest w poniedziałek od 17 do 18 i w czwartek od 8.30 do 9.00. Można zamawiać intencje mszalne na drugie półrocze.
  6. W piątek przypada święto św. Archaniołów Michała Gabriela i Rafała. Polecajmy się opiece, duchów niebiańskich, aby strzegli nas przed wszelkimi niebezpieczeństwami duszy i ciała. 
  7. Po Mszy dostępny jest nowy numer Przewodnika Katolickiego dzisiaj z dodatkiem  Pięć minut z Bogiem.