XXV Niedziela Zwykła

  1. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji festynu parafialnego z okazji 25. rocznicy powstania parafii w Baranowie, a także wszystkim, którzy wzięli w nim udział. Zebrane podczas festynu datki będą przeznaczone na opłacenie projektu remontu kościoła w Chybach.
  2. Dzisiaj obchodzi swoje imieniny Ksiądz Arcybiskup Stanisław Gądecki. Pamiętajmy w modlitwie o Pasterzu naszej archidiecezji.  
  3. Dzisiaj także przypada dzień środków społecznego przekazu. Módlmy się, aby dziennikarze przekazywali społeczeństwu prawdę.
  4. Młodzież z klas ósmych i pierwszych średnich, która  przygotowuje się do sakramentu bierzmowania zapraszam we wtorek na Mszę o godz. 18.30 i spotkanie. Proszę zabrać ze sobą podręczniki i dzienniczki.
  5. Natomiast młodzież klas drugich, która w przyszłą niedzielę przystąpi do sakramentu bierzmowania zapraszam na Mszę Świętą w środę o 18.30, a po niej na próbę liturgiczną. Spowiedź dla kandydatów do bierzmowania będzie w czwartek o godz. 17.00 
  6. W Biurze Parafialnym można zamawiać Msze Święta na przyszły rok. Od nowego roku w sobotę będą odprawiane Msze zbiorowe.
  7. W sobotę Ksiądz Arcybiskup Mieczysław Mokrzycki, Metropolita Lwowski wprowadzi uroczyście do naszej świątyni relikwie pierwszego stopnia św. Jana Pawła II. Początek uroczystości o godz. 18.30. To ważne dla naszej parafii wydarzenie będzie transmitować TVP Poznań. Szanownych Parafian zapraszam do licznego udziału.
  8. Natomiast w niedzielę o godz. 9.00 Msza Święta podczas, w czasie której młodzież naszej parafii przystąpi do sakramentu bierzmowania. Na tę Mszę zapraszam rodzinę i gości bierzmowanych, natomiast uroczysta Msza z okazji 25. rocznicy poświęcenia naszego kościoła pod przewodnictwem Metropolity Lwowa zostanie odprawiona o godz. 12.00, na którą zapraszam pozostałych wiernych naszej parafii.           
  9. Po Mszy można nabyć nowy numer Przewodnika Katolickiego oraz Mały Przewodnik dla dzieci.
  10. Zmarła śp. Beata Włódarczak. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 26 września. Msza Święta w Baranowie o godz. 10.00, a po niej pogrzeb na Junikowie. Wieczny odpoczynek.