XXV Niedziela Zwykła

 1. Dziś po Mszach Świętych, zbieramy ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
 2. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Módlmy się za wszystkich pracujących w różnorakich mediach, aby służyli prawdzie i społecznemu dobru.
 3. W niedzielę za tydzień obchodzić będziemy uroczystość rocznicy poświęcenia naszego kościoła.
 4. Zbliża się uroczystość nawiedzenia naszej parafii przez kopię obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej. Za tydzień ostatni dzień wydłużonej Nowenny przed przybyciem Matki Bożej. Od przyszłej niedzieli będą dostępne w sklepiku emblematy do udekorowania domów i ulic naszej parafii.
 5. W poniedziałek po wieczornej Mszy zapraszam na spotkanie do salki Parafialny Zespół Caritas.
 6. Rodzice młodzieży klas siódmych, proszeni są o zgłaszanie swych dzieci w jeszcze w tym tygodniu do udziału w katechezach przygotowujących ich do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Pierwsze spotkanie klas siódmych będzie we wtorek 29 września o 19.15 w salce parafialnej.
 7. Pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie młodzieży z klas ósmych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania odbędzie się we wtorek 22 września w kościele o godz. 19.15. Proszę przynieść ze sobą  książeczki kandydata do bierzmowania z ubiegłego roku szkolnego. 
 8. Katecheza dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii odbędzie się w przyszły poniedziałek 28 września o 19.15 w kościele. 
 9. Za tydzień obchodzić będziemy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. W związku z apelem papieża Franciszka za tydzień zbierane będą ofiary do puszek na rzecz uchodźców przebywających na greckiej wyspie Lesbos.
 10. Proszę wszystkich Parafian, aby pamiętali o obowiązującym nas reżimie sanitarnym w czasie panującej epidemii.   
 11. Po Mszy można nabyć Przewodnik Katolicki Mały Przewodnik dla dzieci oraz książkę Wszystko o Matce Bożej, która może pomóc nam w przygotowaniu się do uroczystości Nawiedzenia naszej parafii.
 12. Zmarł śp. Tadeusz Piechowiak z Baranowa. Wieczny odpoczynek…