XXV Niedziela Zwykła

  1. Przed Nawiedzeniem Matki Bożej organizujemy pielgrzymkę do Częstochowy w czwartek 3 października. Chcemy zaprosić Maryję, Królową Polski i naszych Rodzin, aby przybyła do naszej parafii. Zapisy w zakrystii lub biurze. Koszt 100 zł.   
  2. W poniedziałek przypada wspomnienie liturgiczne św. Ojca Pio, który jest czczony przez wielu dzisiejszych wiernych. Zachęcam do udziału w tym dniu w modlitwie różańcowej i wieczornej Mszy Świętej.
  3. W poniedziałek, po wieczornej Mszy Świętej zapraszam na spotkanie do salki przy biurze Parafialny Zespół Caritas.
  4. W środę, jak co tydzień zapraszam o godz. 18.00 na Nowennę do Świętej Rodziny.
  5. W piątek obchodzić będziemy uroczystość 22 rocznicy poświęcenia naszego kościoła parafialnego. Jest to druga, obok odpustu parafialnego uroczystość, którą obchodzimy w kalendarzu naszej parafii. Serdecznie zapraszam do udziału w adoracji Najświętszego Sakramentu i w wieczornej Mszy Świętej. Bądźmy wdzięczni Panu Bogu, że dzięki wysiłkowi wielu Parafian została przed laty wzniesiona tutaj świątynia, w której  Bóg zechciał zamieszkać pośród nas i swą obecnością oraz sprawowaną liturgią sakramentów świętych oraz głoszonym słowem uświęca każdego, kto przekracza próg tego Domu.   
  6. W piątek po Mszy wieczornej proszę o pomoc w posprzątaniu kościoła Parafian z ulic: Szamotulskiej, Białej i Osiedla Kolorowego.
  7. Za tydzień w niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 12.00 poświęcenie Różańców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii świętej.
  8. Po Mszy można nabyć nowy Przewodnik Katolicki.