XXIX Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj obchodzimy 97. Światowy Dzień Misyjny, rozpoczynający w Kościele Tydzień Misyjny, który przeżywać będziemy pod hasłem Misje sercem Kościoła. Każdy ochrzczony ma być nie tylko uczniem Chrystusa, ale także Jego misjonarzem. Dlatego pamiętajmy, aby dawać świadectwo o Jezusie Chrystusie i wspierajmy pracujących na misjach swoją modlitwą i ofiarami.  
  2. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe o godz. 18.00 od poniedziałku do soboty z wyjątkiem czwartku, wtedy nabożeństwo jest po Mszy porannej.
  3. Młodzież klas ósmych przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszam na katechezę w środę o godz. 18.30 do salki parafialnej.
  4. Osoby, które w ostatnim czasie zamieszkały na terenie Baranowa lub Chyb, a chcą należeć do wspólnoty parafialnej, proszę, aby zgłosiły się do Biura.     
  5. W Biurze Parafialnym można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok kalendarzowy. Także można składać do skarbony pod chórem wymienianki jednorazowe za zmarłych, za których modlić się będziemy podczas modlitwy różańcowej począwszy od Dnia Zadusznego. Natomiast wymienianki roczne można zgłaszać w Biurze Parafialnym.          
  6. Biuro Parafialne czynne jest w poniedziałek od 17 do 18 i w czwartek od z uwagi na nabożeństwo różańcowe od 9.00. do 9.30.
  7. Msze Święte o godz. 10.30 będą sprawowane w Chybach do uroczystości Wszystkich Świętych. Po 1. listopada Msze Święte o 10.30 będą celebrowane w kościele w Baranowie. 
  8. Po Mszach zbieramy dzisiaj ofiary na wsparcie materialne pracujących na misjach. 
  9. Po Mszy dostępny jest nowy numer Przewodnika Katolickiego.
  10. Zmarł nasz parafianin śp. Jakub Frąckowiak z Chyb. Pogrzeb odbędzie się w czwartek o godz. 12.00 w Kiekrzu. Wieczny odpoczynek…