XXIII Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj przeżywamy ostatni dzień nowenny przygotowującej na nas na nawiedzenie Matki Bożej w kopii Jasnogórskiej Ikony.  Nawiedzenie odbędzie się 2 i 3 października. Od dzisiaj można po Mszy zaopatrzyć się w emblematy, flagi świece procesyjne inne rzeczy potrzebne do udekorowania naszych domów. 
 2. Zgodnie z apelem Przewodniczącego KEP przeżywamy dzisiaj dzień modlitwy i solidarności z uchodźcami afgańskimi. Po Mszach świętych zbierać będziemy ofiary na ten cel.
 3. Po Mszy Świętej o godz. 9.00 zebranie Wspólnoty Żywego Różańca. 
 4. W poniedziałek zapraszam na różaniec i Mszę Świętą w intencji zmarłych polecanych w rocznych wymieniankach.    
 5.  W poniedziałek po Mszy wieczornej serdecznie zapraszam na spotkanie Radę Ekonomiczną, a we wtorek Radę Duszpasterską. Spotkania te odbędą się na salce parafialnej. 
 6. W środę obchodzić będziemy święto Narodzenia NMP. Czcicieli Matki Bożej serdecznie zapraszam o godz. 18.00 na nowennę i Mszę Świętą.
 7. W piątek po Mszy wieczornej spotkanie Parafialnego Koła Caritas na salce parafialnej. 
 8. Biuro Parafialne czynne jest w poniedziałek od 17.00-18.00 i środę od 19.00-20.00. Można także kontaktować się telefonicznie lub przez internet.
 9. Przez cały miesiąc wrzesień rodzice uczniów klas siódmych, którzy chcą rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania mogą zgłaszać swoje dzieci w Biurze Parafialnym.
 10. W Biurze Parafialnym lub telefonicznie można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok kalendarzowy. 
 11. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w parafii Ojców Oblatów, którzy będą rozprowadzać kalendarze misyjne na przyszły rok.
 12. Za tydzień zbierać będziemy ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
 13. Po Mszy można nabyć nowy numer Przewodnika Katolickiego oraz Mały Przewodnik dla dzieci.