XXII Niedziela Zwykła

  1. Wszystkim, którzy w miesiącu sierpniu modlili się w intencji trzeźwości polskiego narodu składam serdeczne Bóg zapłać.
  2. W środę po wieczornej Mszy Świętej zapraszam na spotkanie do salki parafialnej Parafialną Radę Duszpasterską i Ekonomiczną oraz osoby, które zgłosiły chęć włączenia się w organizację festynu parafialnego. 
  3. W czwartek o godz. 8.00 zapraszam dzieci i młodzież Szkół Podstawowych Polskich Noblistów i Akademii Pitagorasa na Mszę Świętą rozpoczynającą nowy rok szkolny i katechetyczny. Podczas Mszy poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych uczniom klas pierwszych.     
  4. Biuro Parafialne w czwartek będzie nieczynne.
  5. Wyjątkowo w pierwszy czwartek miesiąca odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00. Zgłoszenia w biurze lub w zakrystii po Mszy.
  6. W pierwszy piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 oraz okazja do Spowiedzi Świętej i Komunii wynagradzającej. Zapraszam dzieci i młodzież, aby nowy rok nauki rozpoczęły pojednane z Panem Bogiem.       
  7. W piątek o godz. 19.15 zapraszam na spotkanie organizacyjne rodziców, którzy w czerwcu zapisali swoje dzieci do Pierwszej Komunii Świętej.
  8. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 9.00. zapraszam czcicieli Matki Bożej na czwarte nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. Modlić się będziemy o dar pokoju i nawrócenie grzeszników. 
  9. Z racji 25 rocznicy powstania parafii w Baranowie oraz konsekracji naszego kościoła w niedzielę 11 września odbędzie się festyn parafialny. Natomiast w sobotę 24 i niedzielę 25 września gościć będziemy w naszej parafii Metropolitę Lwowskiego Arcybiskupa Mieczysława Mokrzyckiego, który uroczyście wprowadzi do naszej świątyni przywiezione ze sobą relikwie św. Jana Pawła II, a także udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania. Polecam wywiad zamieszczony na stronie parafialnej, którego Arcybiskup udzielił w okazji święta niepodległości Ukrainy.   
  10. Po Mszy można nabyć nowy numer Przewodnika Katolickiego z dodatkiem 5 minut z Bogiem i numer specjalny mówiący o Wielkopolsce pod okupacją niemiecką.