XXII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj po Mszy o 9.00 spotkanie Żywego Różańca. Podczas Mszy o godz. 12.00 błogosławieństwo pierwszoklasistów i przyborów szkolnych, a po Mszy wieczornej Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza na spotkanie do salki małżonków.
  2. W poniedziałek 2 września o godz. 8.15 Msza Święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Zapraszam dzieci, rodziców i nauczycieli.
  3. W Biurze Parafialnym można zamawiać intencje mszalne na drugie półrocze.
  4. W pierwszy piątek miesiąca od 9.00 odwiedziny chorych z Komunią Świętą. Od 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. Zapraszam zwłaszcza dzieci i młodzież, aby nowy rok szkolny rozpoczęli pojednani z Bogiem.
  5. W sobotę przypada święto Narodzenia NMP. O godz. 18.00 odmówimy Różaniec.
  6. W sobotę zbiórka ministrantów i tych którzy chcą nimi zostać o godzinie 11.30.
  7. W przyszłą niedzielę o godz. 9.00 podczas Mszy modlić się będziemy w intencji chorych Parafian. Osoby chore i w podeszłym wieku będą mogły przyjąć sakrament chorych. Proszę rodzinę lub sąsiadów, aby umożliwić swoim bliskim dotarcie do naszej świątyni. Sakrament ten należy przyjąć w stanie łaski uświęcającej, dlatego okazja do spowiedzi w niedzielę pół godziny przed Mszą lub w pierwszy piątek miesiąca.
  8. W piątek po Mszy wieczornej proszę o pomoc w posprzątaniu kościoła Parafian z ulic: Nowiny, Rolnej i Poznańskiej.
  9. Po Mszy można nabyć nowy numer Przewodnika Katolickiego oraz Mały Przewodnik dla dzieci z dostępną aplikacją z Owieczką Magdą.

O G Ł O S Z E N I A   S P O Ł E C Z N E

Sołtys i Rada Sołecka Chyb informują, że w związku z konsultacjami społecznymi w sprawie przebudowy ul. Kasztanowej w Chybach, odbędzie się zebranie wiejskie dotyczące wyboru wariantu przebudowy w auli Szkoły Podstawowej w Baranowie przy ul. Wypoczynkowej w środę 5 września 2018 roku o godz. 18.00.

W sobotę 8 września w Baranowie na ulicy Białej odbędzie się kolejny „Dzień Sąsiada”. Organizatorzy zapraszają od godz. 15.00. W programie przewidzianych jest wiele atrakcji również dla najmłodszych.

Z A P O W I E D Z I*

MARCIN KOPIEĆ, wolny, rzymskokatolik, par. Świętego Krzyża – Poznań

KLAUDIA ŚMIEŁOWSKA, wolna, rzymskokatolik, par. św. Józefa – Baranowo

Zapowiedź druga

*Administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe dotyczące zapowiedzi przedślubnych zawarte na stronie parafii  p.w. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Baranowie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą.