XX Niedziela Zwykła

 

  1. W niedzielę 10 września o godzinie 12.00 odbędzie się koronacja obrazu Matki Bożej w Buku. Nasza parafia organizuje wyjazd autobusem na tę uroczystość. Program wydrukowany jest na folderach wyłożonych w kościele, które można z sobą zabrać. Zapisy po Mszy świętej u mnie lub w tygodniu u pani Alicji Lewkowicz. Gorąco zachęcam do uczestniczenia w tej niecodziennej uroczystości.
  2. Dziękuję za posprzątanie kościoła pięciu paniom z ulicy Skrytej i Radosnej. W piątek po Mszy wieczornej proszę o pomoc parafian z ulic: Słonecznej i Lipowej.
  3. W sobotę przypada uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Z tej okazji zapraszam na różaniec o godz. 18.00 a podczas Mszy wieczornej odnowimy śluby jasnogórskie. Niech nasza cześć Pani Jasnogórskiej przygotuje nas na obchody 300. rocznicy papieskiej koronacji Jej wizerunku.
  4. Nowy Przewodnik Katolicki dostępny jest u ministrantów przy wyjściu z kościoła. Także w przedsionku kościoła jest nowy numer Sąsiadki.

 

     O G Ł O S Z E N I E     S P O Ł E C Z N E     

 

Organizatorzy Akcji Honorowego Oddawania Krwi uprzejmie informują, że w sobotę 26 sierpnia 2017 roku od godz. 8.00 do 16.00 w pomieszczeniach małej sali gimnastycznej budynku Szkoły Podstawowej w    Tarnowie Podgórnym przy ulicy Szkolnej nr 5 zorganizowana zostanie 69. akcja honorowego krwiodawstwa  pod patronatem wójta gminy Tarnowo Podgórne. Dla osób od 18 do 40 roku życia istnieje możliwość zapisania się do bazy dawców szpiku.

Wojciech Janczewski – Prezes Zarządu