XVIII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 9.00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.
  2. Także dzisiaj do jutra południa można zyskać odpust zupełny Porcjunkuli za pobożne nawiedzenie kościoła parafialnego i spełnienie pozostałych warunków odpustu.
  3. Rozpoczynamy miesiąc sierpień, który jest miesiącem trzeźwości pod hasłem: Przez abstynencję wielu do trzeźwości wszystkich.
  4. Biuro Parafialne w wakacje czynne jest tylko w poniedziałki od 17.00-18.00. Można także kontaktować się telefonicznie lub przez internet.
  5. W piątek przypada święto Przemienienia Pańskiego. Zapraszam na Mszę Świętą, która jest cudem przemienienia chleba i wina w Ciało i Krew Jezusa Chrystusa.  
  6. W pierwszy piątek miesiąca odwiedziny chorych, którzy o to poproszą, z posługą sakramentalną od godz. 9.00. Od 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej i Komunii wynagradzającej.
  7.  W pierwszą sobotę miesiąca zapraszam czcicieli Matki Bożej na nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca NMP o godz. 9.00.
  8. Okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszą Świętą z wyjątkiem środy.
  9. Za tydzień zbierać będziemy ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  10. Dostępny jest nowy numer Przewodnika Katolickiego.

Z A P O W I E D Z I *

PLĄSKOWSKI Bartosz, kawaler, rzym-kat., par. św. Józefa Oblubieńca NMP – Baranowo

BUCHERT Katarzyna, panna, rzym-kat, par. św. Józefa Oblubieńca NMP – Baranowo  

CENKER Krzysztof, kawaler, rzym-kat., par. św. Józefa Oblubieńca NMP – Baranowo  

SAWALA Alicja, panna, rzym-kat., par. św. Józefa Oblubieńca NMP – Baranowo

Zapowiedź pierwsza

*Administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe dotyczące zapowiedzi przedślubnych zawarte na stronie parafii  p.w. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Baranowie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą.